PROFESIONÁLNÍ AUTOKOSMETIKA

SHOWROOM

Profesionální autokosmetika otevřela pro Vás showroom - prodejnu produktů Star Brite, Scholl Concepts, Nano Ceramic Protect, Rupes, Collinite, Easy Shine a kvalitního příslušenství.

 

Interiér profesionální autokosmetika Showroom - prodejna Star Brite, Nano Ceramic Protect , Scholl Concepts, Collinite, Rupes, Easy Shine a příslušenství.


Veškeré produkty a jejich použití - mytí, čištění, renovace a konzervace automobilů můžeme s Vámi přímo na showroomu konzultovat osobně na profesionální úrovni a také společně názorně odprezentovat v praxi ve spolupráci s naším perfektním sousedem a dlouhodobým odběratelem  www.autowash-libeznice.cz

 

Školící středisko profesionální autokosmetika Showroom - zde můžeme s Vámi produkty odkonzultovat i odprezentovat v praxi.

 

Všechny produkty profesionální autokosmetiky můžete zakoupit pouze u našich distribučních kanálů:

- od našich obchodních zástupců, který Vás pravidelně navštěvují na našich naskladněných pojízdních prodejnách

- na eshopu

- v Showroomu v Líbeznicích u Prahy po telefonické domluvě na 606 707 757

 

Exteriér profesionální autokosmetika Showroom – prodejna kvalitních profesionálních produktů a kvalitního příslušenství.

 

Profesionální autokosmetika je nejen o prodeji produktů ale také i o školení na ideální pracovní postupy, poradenství v identifikaci a propagaci, poradenství ve tvorbě nabídky služeb Vašim zákazníkům, poradenství ve tvorbě cen za služby a  poradenství na ideální rozmístění strojů, příslušenství  a vybavení. Také zabezpečíme promo materiály dle Vašich požadavků na míru na Vaší provozovnu - automyčku.

 

Profesionální autokosmetika Showroom – prodejna a školící středisko na produkty Star Brite, Scholl Concepts, Nano Ceramic Protect, Collinite

 

Rádi Vás uvidíme v našem showroomu - prodejně v Líbeznicích u Prahy po telefonické domluvě na  606 707 757.

 

cart