Články

EXTERIÉR - VIDEO ČISTIČ OKEN 1:1

 

Všichni víme, že vyleštit okna bez toho, aby na nich zůstaly šmouhy, vyžaduje umění, trpělivost a v neposlední řadě dobrý přípravek a jeho správné použití. Nejednou se stane, že okna vypadají nádherně čistá, ale při pohledu do slunce se objeví šmouha, kterou nebylo při kontrole vidět.


Čistič oken můžete naředit do rozprašovače vodou v poměru 1: 2. Po mytí, vysušení a kompletním vyčištění automobilu stáhněte všechna boční okna cca 10cm a v malém množství aplikujte čistič oken na vaflovou utěrku na okna nabo na utěrku z mikrovlákna. Přeleštěte vrchní hrany oken do sucha. Okna pozavírejte a na jejich celou vnější plochu aplikujte čistič oken rozprašovačem – přetřete utěrkou z mikrovlákna a následně je doleštěte druhou suchou stranou utěrky nebo druhou utěrkou z mikrovlákna poskládanou do čtverce. Nejdříve vyčistěte všechny vnější okenní plochy a poté postup zopakujte na vnitřních oknech. Čirost překontrolujte pohledem do slunce nebo pod led světlem ze všech úhlů. Máme i jedno řešení, které vyrazně urychluje i zkavlitňuje čistotu vnitřních oken - krémové leštidlo oken.

 

RADY Z PRAXE
Čistič oken aplikujte opravdu v malém množství, stačí jeden střik na jedno okno. Vždy používejte dvě utěrky z mikrovlákna – jednu vlhkou na roztírání a druhou suchou na doleštění…

Menu