Články

EXTERIÉR - VIDEO SUPER LEŠTIDLO PNEU

 

Bezchybně a souvisle naimpregnované pneumatiky dosáhnete s vodě odolným silikonovým produktem s dlouhodobým účinkem po aplikaci na lehce vlhkou – nejlépe suchou pneumatiku.

 

Po vyschnutí pneumatik aplikujte super leštidlo pneumatik rozprašovačem nebo štětcem  na pneumatiky kolem dokola celého obvodu – u části, kde se pneumatika dotýká podlahy, štětcem více přitlačte, tím dosáhnete rovnoměrné impregnaci pneumatiky po celém obvodu. Výhoda použití štětce je v tom, že se super leštidlo pneumatik dostane i do vroubků dezénu.
Super leštidlo pneumatik můžete na pneumatice doleštit starým suchým hadrem, aby dokonale držel při působení odstředivé síly po hnutí automobilu – tímto způsobem docílíte i matnější efekt.

 

RADY Z PRAXE
Jestliže aplikujete super leštidlo pneumatik pomocí štětce, nalejte produkt do kelímku s ouškem pro lepší manipulaci. Štětec používejte plochý, hustý a široký 5-6 cm.

 

Pokud se super leštidlo pneumatik nanáší rozprašovačem – můžete zasáhnout disk a pak se musí disk dočišťovat.


Pokud se super leštidlo pneumatik nanáší houbou – může se stát, že pneumatika nebude naipregnována rovnoměrně a bude tento detail nutné opravit.

Menu