PROFESIONÁLNÍ AUTOKOSMETIKA

cistic disku kol autokosmetika profi star brite

ČISTIČ DISKŮ KOL 1:4 – 1:7

Dostupnost: skladem | Obj.číslo: A100 |

množství: 1L, 5L, 25L Rychle a efektivně čistí disky kol, bez námahy odstraňuje usazený brzdový prach a zanecháva zářivě čistý výsledek. Aplikace tlakovou nádobou nebo štětcem.

21
bez_dph
192.39
0
192.39 Kč s DPH
159,00 Kč bez DPH
Množství

 

 

Kola jsou jednou z prvních věcí, která zákazníkům padnou do očí při převzetí vyčištěného automobilu. Vyčistit slitinová kola nebo poklice od nepoddajných nánosů brzdových destiček lze velmi rychle a efektivně. Zářivě čistý výsledek umocní krásně a bezchybně naimpregnované pneumatiky.

 

NÁVOD NA POUŽITÍ
Čistič disků kol rozřeďte v rozprašovači ( nepoužívejte lahvičku z PET materálu - ideální je lahvička z HDPE materiálu ) nebo v tlakové nádobě vodou 1:4-1:7. Před začátkem mytí automobilu tlakovou vodou aplikujte čistič disků kol do každého otvoru všech kol. V průběhu předmytí a šamponování karoserie působí čistič disků kol na nepoddajnou špínu. Po dokončení šamponování – případně dočistěte těžko dostupné detaily na kolech starší používanou houbou nebo kartáčkem. Autošampon i čistič kol opláchněte dostatečným množstvím tlakové vody.

 

ČISTIČ DISKŮ KOL NEPOUŽÍVETE:

- na horké disky
- na disky z leštěného hliníku

- na chromované disky

- na barevně upravené disky

- na jiné povrchy . používejte pouze na disky kol

 

RADY Z PRAXE
Když budete čistič disků kol ředit vodou, nechejte si asi 1-2dcl nezředěného produktu v záloze pro případ čištění silně znečištěného kola, se kterým si běžně naředěný čistič disků kol nebude vědět rady. Při použití nezředěného koncentrátu nenechávejte čistič disků kol působit více než pár sekund – dbejte na rychlost čištění a dostatečný oplach vodou.

 

Galerie

Soubory ke stažení

Související produkty

Podobné produkty

 • cistic vzdusne rzi a disku iron x autokosmetika profi star brite

  ČISTIČ VZDUŠNÉ RZI A DISKŮ – Iron.X

  množství: 1L, 5L Nejůčinnější pH neutrální odstraňovač vzdušné rzi a extrémně znečištěných disků. Bezpečná, rychlá a účinná dekontaminace laku!

  325,49 Kč s DPH
 • predcistic silny odmuskovac autokosmetika profi star brite

  PŘEDČISTIČ SILNÝ, ODMUŠKOVAČ 1:10 – 1:50

  množství: 1L, 5L, 25L Výborný na odstraňování hmyzu, předmytí silně znečištěných aut, dodávek, kamionů a stavebních mechanizmů. Aplikace rozprašovačem, tlakov

  180,29 Kč s DPH
cart