PROFESIONÁLNÍ AUTOKOSMETIKA

cistic vzdusne rzi a disku iron x autokosmetika profi star brite

ČISTIČ VZDUŠNÉ RZI A DISKŮ – Iron.X

Dostupnost: skladem | Obj.číslo: A018 |

množství: 1L, 5L Nejůčinnější pH neutrální odstraňovač vzdušné rzi a extrémně znečištěných disků. Bezpečná, rychlá a účinná dekontaminace laku!

21
bez_dph
339
0
338,99 Kč s DPH
280,16 Kč bez DPH
Množství

Mnoho aut, mají na karoserii vzdušnou rez ( hnědé tečky ) a na kolách zaschlou rez. Odstranit takou kontaminaci povrchu je obtížné, časovo náročné a mnohokrát se musí sáhnout po leštící mašině anebo agresivní chemii. Čistič vzdušné rzi a disků Vám pomůže dostatečne rychle, účinně a hlavně bezpečně odstranit tento problém bez toho aby ste poškodili povrch protože je pH neutrální.

 

NÁVOD NA POUŽITÍ – ODSTRAŇENÍ VZDUŠNÉ RZI
Na umyté a vysušené auto autošamponem nebo aktivní pěnou aplikujte rozprašovačem čistič vzdušné rzi a disků z 10-15 cm vzdálenosti na celou kontaminovanou plochu na karoserii. Po 5 minutách přípravek extrémně změní barvu na fialovou a to je znakem toho, že se rez rozpouští. Přistupte k samotnému odstraňování vzdušné rzi pomocí mycí houby anebo houby na hmyz a asfalt. Jemným přítlačným pohybem stírejte rez z plochy, kterou následně utřete utěrkou z mikrovlákna. V případě silné kontaminace proces opakujte a následně plochu opláchněte dostatkem tlakové vody.
 
NÁVOD NA POUŽITÍ – ČIŠTĚNÍ REZAVÝCH DISKŮ
Po umytí disků čističem kol nebo předčističem silným – v případě, že na kolách zůstane rez tak aplikujte rozprašovačem čistič vzdušné rzi a disků  z 10-15 cm vzdálenosti na plochu rezavých kol. Po 5 minutách přípravek extrémně změní barvu na fialovou a to je znakem toho, že se rez rozpouští. Přistupte k samotnému čištění rezavých kol za pomoci tlakové vody. V případě silné kontaminace použijte kartáče na kola.

 
RADY Z PRAXE
po dokonalém odstranění vzdušné rzi ošetřete karoserii super voskem nebo collinite double coat nabo collinite marque d´elegance.

Galerie

Soubory ke stažení

Související produkty

Podobné produkty

 • cistic disku kol autokosmetika profi star brite

  ČISTIČ DISKŮ KOL 1:4 – 1:7

  množství: 1L, 5L, 25L Rychle a efektivně čistí disky kol, bez námahy odstraňuje usazený brzdový prach a zanecháva zářivě čistý výsledek. Aplikace tlakovou nádob

  209,00 Kč s DPH
 • isopropylalcohol ipa autokosmetika profi star brite

  IPA – ISOPROPYLALCOHOL 99,8%

  množství: 1L, 5L Odmašťující a čistící produkt pro přípravu povrchu po strojním leštění, před aplikací vosků nebo nano povlaků a na čištění oken.

  199,00 Kč s DPH
cart