PROFESIONÁLNÍ AUTOKOSMETIKA

detailer bezvodne myti a vosk autokosmetika profi star brite

DETAILER – BEZVODÉ MYTÍ A VOSK

Dostupnost: skladem | Obj.číslo: A020 |

množství: 1L, 5L Ekologický produkt vhodný na mytí aut bez použití vody. Vhodný pro rychlé voskování, doleštění nedostatků po mytí i na doleštění prahů a rámů. Používá se také jako lubrikant pod clay.

21
bez_dph
249
0
248,99 Kč s DPH
205,78 Kč bez DPH
Množství:

 

 

Určitě jste se již setkali s novodobým fenoménem ekologického mytí automobilů bez použití vody – tato novinka si bezpochyby našla své zastánce i zaryté odpůrce. Výhodou této novinky je, že automobil se může mýt na jakémkoli místě, protože jsou tyto přípravky plně ekologické a neprodukují žádné životnímu prostředí škodlivé látky. Bezvodé mytí preferují nejen provozovatelé umýváren, v nichž není možný mokrý proces ( autošampon, aktivní pěna ) ale i provozovatelé mobilních ručních umýváren a i mnozí z těch, pro které je čistota automobilu koníčkem.
Tento přípravek, který obsahuje výtažek z brazilské palmy – carnaubu, má i různorodé využití jako: rychlý vosk, rychlý dolešťovač různých otisků a šmouh z karoserií, doleštovač prahů a rámů, dolešťovač při nedůkladném odstranění hmyzu z čelního okna, předního nárazníku a zpětných zrcátek. Oblibu si našel i v autosalonech, kde jej používají na udržování perfektní vizuální kondice vystavovaných automobilů.

 

NÁVOD NA POUŽITÍ
Vždy dbejte na to, aby automobil nebyl silně znečištěn od bláta nebo písku a aby nebyl na přímém slunci. Při mytí automobilu postupujte od shora dolů. Před samotným procesem poskládejte utěrky z mikrovlákna do čtverce. Aplikujte rozprašovačem detailer – bezvodé mytí a vosk v dostatečném množství z 15cm vzdálenosti, postupně vždy jen na 1 díl automobilu. Aplikujte detailer – bezvodé mytí a vosk i na jednu stranu utěrky a tou povrch následně očistěte velmi jemnými pohyby a doleštěte druhou utěrkou. Při znečištění utěrek si přeložte na další čistou stranu a pokračujte v procesu – při silném znečištění utěrky ji vyměňte za další nebo ji důkladně propláchněte ve vodě a pokračujte s vlhkou.

 

Proces mytí se může zdát na první pohled poněkud komplikovaný a zdlouhavý, ale po několika opakováních budete sami vidět jak snadno se detailer – bezvodé mytí a vosk používá a že opak je pravdou.

 

RADY Z PRAXE
přípravek můžete používat nejen na mytí nebo udržování auta v perfektní kondici, ale i jako alternativu rychlého voskování, doleštění různých otisků, nedostatků po vysušení karoserie, prahů, kol a na odstranění zůstatků po muškát, atd.

 

 

Galerie

Soubory ke stažení

Související produkty

cart