PROFESIONÁLNÍ AUTOKOSMETIKA

leather protect 600x500

IMPREGNACE KŮŽE

Dostupnost: skladem |

Směs vosků a olejů na ošetření a vyživení kůže – zlepšuje její vzhled, povrch zůstává vláčný, přirozeňe matný a neklouzavý.

21
bez_dph
219
0
219 Kč s DPH
180,99 Kč bez DPH

Kůže se působením slunečního záření přes skla automobilu vysušuje, praská a může se i přetrhnout. Kožený interiér si kromě čištění vyžaduje následnoiu impregnaci – hydrataci kvalitním krémem na kůži. Impregnací krémového povlaku na kožený interiér dosáhnete přirozený matný vzhled, příjemnou vláčnost a prodloužíte její atraktivní vzhled. Takto naimpregnovaná kůže se špiní o poznání méně a tím se eliminuje intenzita jejího čištění.

 

Dva až tři krát v roku použijte přípravek LEATHER PROTECT  /  IMPREGNACE KŮŽE a kůže ve Vašem automobilu bude pořád atraktivní a perfektně ochráněna před UV zářením.

 

Impregnace – hydratace kůže je velmi důležitý krok po dokonalém čištění kůže a koženého čalounění a proto je nezbitné použít přípravek – krém na kůži LEATHER PROTECT  /  IMPREGNACE KŮŽE.

 

LEATHER PROTECT  /  IMPREGNACE KŮŽE je jemný krém na kůži, který se používá jako impregnace – hydratace kůže v automobilu. Krém na kůži obsahuje složky, s kterými se zabezpećí dokonalá ochrana kůže před následným špiněním, vysoušením, praskaním  a slunečními paprsky – UV zářením.

 

 

NÁVOD NA POUŽITÍ: LEATHER PROTECT  /  IMPREGNACE KŮŽE

LEATHER PROTECT  /  IMPREGNACE KŮŽE – naneste tenký pásek na mikrovláknovou utěrku na kůži a vtírejte krém na kůži malými krouživými pohyby do kůže. Snažte se nanášet jen tenkou vrstvu – ta bohatě na impregnaci kůže postačí. Při hrubé vrstvě dochází ke zbytečné spotřebě a šmouhám. Při náhodném vzniku šmouhy, hlavně při tmavých odstínech kůže – doleštěte plochu utěrkou z mikrovlákna. Povrch kůže bude příjemný jak na pohled, tak i na dotek a nebude klouzat.

Galerie

cart