PROFESIONÁLNÍ AUTOKOSMETIKA

krem na kuzi star brite autokosmetikaprofi

KRÉM NA KŮŽI

Dostupnost: skladem | Obj.číslo: A004 |

množství: 1L, 5L Směs vosků a olejů pro ošetření a konzervaci kůže – zlepšuje její vzhled, povrch zůstává vláčný, přirozeňe matný a neklouzavý. Po aplikaci má interiér příjemnou vůni.

21
bez_dph
359
0
358,99 Kč s DPH
296,69 Kč bez DPH
Objem

 

 

Stále více aut má kožený interiér, který vyžaduje pravidelnou péči. Stejně jako běžné látkové čalounění i kůže se špiní a navíc se také vysušuje působením slunečního záření přes skla automobilu. Při tmavém zbarvení kůže není špína tak vidět, jako na světlých kůžích. Při pohledu do interiéru, umí zbarvení kůže od rifloviny pěkně znechutit. Po vyčištění si kůže vyžaduje impregnaci – krém na kůži. Tím dosáhnete přirozený matný vzhled, příjemnou vláčnost a kůže nebude kluzká. Mnozí majitelé aut s koženým interiérem mají mylnou představu o tom, že kůži stačí jen otřít vlhkým hadrem od prachu – po pár letech kůže nenávratně ztratí svoji hladkost a odstín.

 

NÁVOD NA POUŽITÍ – ČIŠTĚNÍ KŮŽE
Nařeďte si tepovač vodou 1:10 a vyzkoušejte stálobarevnost kůže vyčištěním části kůže, kterou není vidět! Pokud kůže nezmění svou barvu, tvar a jemnost, můžete začít s čištěním. Vždy postupujte pouze po malých plochách, neboť v opačném případě může dojít k nerovnoměrnému času působení přípravku a výsledek čištění kůže nebude celistvý. Rozprašovačem stříkněte tepovač na plochu cca 40 x 40cm jakož i na utěrku z mikrovlákna. Vzápětí jemnými pohyby plochu překartáčujte a utřete utěrkou z mikrovlákna. Takto vyčistěte kompletní kožené čalounění (sedadla, dveřní čalounění a v některých případech přístrojovou desku) a ihned impregnujte krém na kůži.

 

NÁVOD NA POUŽITÍ – IMPREGNACE KŮŽE
Krém na kůži si naneste pomocí aplikační láhve (tenký pásek) na malou houbu a vtírejte krém na kůži malými krouživými pohyby do kůže. Snažte se nanášet jen tenkou vrstvu – ta bohatě postačí. Při hrubé vrstvě dochází ke zbytečné spotřebě a šmouhám.
Při vzniku šmouhy, hlavně při tmavých odstínech kůže – doleštěte plochu utěrkou z mikrovlákna. Povrch kůže bude příjemný jak na pohled, tak i na dotek a nebude klouzat.

 

RADY Z PRAXE
Krém na kůži aplikujte stále stejnou houbou, kterou odkládejte do mikrotenového sáčku. Krém zůstává v houbě a tím, že je houba v sáčku, na ni nesedá prach ani nečistoty.

 

 

Galerie

Soubory ke stažení

Související produkty

Podobné produkty

cart