PROFESIONÁLNÍ AUTOKOSMETIKA

odstranovac asfaltu a lepidla autokosmetika profi star brite

ODSTRAŇOVAČ ASFALTU A LEPIDLA

Dostupnost: skladem | Obj.číslo: A019 |

množství: 1L, 5L Rozpouštědlo, které bezpečně odstraňuje asfalt z karoserie a disků, zbytky lepidel po reklamních nálepkách a dálničních známkách. Bezpečný k vňejším plastům.

21
bez_dph
264.99
0
264.99 Kč s DPH
219,00 Kč bez DPH
Množství:

 

 

Je mnoho aut, které mají na karoserii a kolách asfaltové skvrny nebo mají na karoserii zbytky lepidla po odstranění reklamních polepů. Odstraňovač asfaltu a lepidla Vám pomůže dostatečne rychle a bezpečně odstranit tento problém bez toho aby se poškodili lak nebo vnější plast na aute.

 

NÁVOD NA POUŽITÍ – ODSTRAŇENÍ ASFALTU
Na umyté a vysušené auto autošamponem nebo aktivní pěnou aplikujte odstraňovač asfaltu a lepidla rozprašovačem v 10-15 cm vzdálenosti okolo celé spodní části auta, včetně kol. Po 5 minutách přistupte k samotnému odstraňování asfaltu pomocí houby na hmyz a asfalt, do které je také třeba stříknout odstraňovač asfaltu a lepidla. Jemným přítlačným pohybem stírejte asfalt z plochy, kterou následně utřete utěrkou z mikrovlákna.

 

NÁVOD NA POUŽITÍ – ODSTRAŇENÍ LEPIDLA
Po umytí auta autošamponem nebo aktivní pěnou – v případě velké plochy lepidla aplikujte odstraňovač asfaltu a lepidla rozprašovačem z 10 – 15 cm vzdálenosti a po 5 minutách opláchněte plochu dostatečným množstvím tlakové vody.
V případě odstraňování lepidla z malé plochy aplikujte odstraňovač asfaltu a lepidla rozprašovačem z 10 – 15 cm. Po 5 minutách pomocí houby na hmyz a asfalt, do které je také třeba stříknout odstraňovač asfaltu a lepidla, jemným přítlačným pohybem stírejte lepidlo z plochy, kterou následně utřete utěrkou z mikrovlákna.

 

RADY Z PRAXE
po dokonalém odstranění asfaltu nebo lepidla ošetřete karoserii super voskemOdstraňovač asfaltu a lepidla můžete použít i při odstraňování žvýkačky z čalounění.

 

 

Galerie

Soubory ke stažení

Související produkty

Podobné produkty

 • isopropylalcohol ipa autokosmetika profi star brite

  IPA – ISOPROPYLALCOHOL 99,8%

  množství: 1L, 5L Odmašťující a čistící produkt pro přípravu povrchu po strojním leštění, před aplikací vosků nebo nano povlaků a na čištění oken.

  168,19 Kč s DPH
 • cistic vzdusne rzi a disku iron x autokosmetika profi star brite

  ČISTIČ VZDUŠNÉ RZI A DISKŮ – Iron.X

  množství: 1L, 5L Nejůčinnější pH neutrální odstraňovač vzdušné rzi a extrémně znečištěných disků. Bezpečná, rychlá a účinná dekontaminace laku!

  325,49 Kč s DPH
cart