PROFESIONÁLNÍ AUTOKOSMETIKA

predcistic silny odmuskovac autokosmetika profi star brite

PŘEDČISTIČ SILNÝ, ODMUŠKOVAČ 1:10 – 1:50

Dostupnost: skladem | Obj.číslo: A120 |

množství: 1L, 5L, 25L Výborný na odstraňování hmyzu, předmytí silně znečištěných aut, dodávek, kamionů a stavebních mechanizmů. Aplikace rozprašovačem, tlakovou nádobou nebo napěňovačem. Nepoužívejte na hliník!

21
bez_dph
199
0
199,00 Kč s DPH
164,46 Kč bez DPH
Množství

 

 

Nejčastější a nejjednodušší způsob jak se rychle zabavit hrubé špíny a hmyzu z karoserie aut, dodávek, kamionů a stavebních strojů je pomoct si přípravkem PŘEDČISTIČ SILNÝ, který je svojim složením určen na bezpečné použití jako odmuškovač, předmytí a čistič kol.

 

Předčistič silný, odmuškovač – naředěný v rozprašovači nebo v tlakové rozprašovací nadobě.
Předčistič silný, předmytí – naředěný v takové nádobě nebo ve zpěňovači.
Předčistič silný, čištění kol – naředěný v tlakové nádobě nebo v rozprašovači.

 

Nepoužívejte na hliník!

 

NÁVOD NA POUŽITÍ – ODSTRANĚNÍ MUŠEK
Předčistič silný – odmuškovač nařeďte v rozprašovači nebo v takové rozprašovací nádobě vodou 1:20 a nejlépe ve stínu aplikujte na části kde je zaschlý hmyz – nárazník, kapota, zrcátka, čelní sklo, atd… Po 1 minutě spláhněte odmuškovač – předčistič dostatečním množstvím vody. V sezóně mušek lze odmuškovač použít v kombinaci s houbou na hmyz a asfalt.

 

NÁVOD NA POUŽITÍ – PŘEDMYTÍ KAROSERIE
Předčistič silný – předmytí nařeďte v rozprašovači nebo v takové rozprašovací nádobě nebo ve zpěňovači vodou 1:20 – 1:50  a nejlépe ve stínu aplikujte kolem celého auta, do dveřních prostor i na kola.Po 1 minutě spláhněte předmytí – předčistič dostatečním množstvím vody.

 

NÁVOD NA POUŽITÍ – ČIŠŤENÍ KOL
Předčistič silný – čistič kol nařeďte v rozprašovači nebo v takové rozprašovací nádobě vodou 1:10  nastříkejte na kola a nechte působit cca 2 – 5 minut. Pak kola opláchněte dostatkem tlakové vody.

 

RADY Z PRAXE
Když budete používat předčistič jako odmuškovač, předmytí nebo čistič motorů – nastříkejte předčistič také na motor a je možné, že nebude pak potřeba použít jiný čistič

 

Galerie

Soubory ke stažení

Související produkty

Podobné produkty

  • cistic disku kol autokosmetika profi star brite

    ČISTIČ DISKŮ KOL 1:4 – 1:7

    množství: 1L, 5L, 25L Rychle a efektivně čistí disky kol, bez námahy odstraňuje usazený brzdový prach a zanecháva zářivě čistý výsledek. Aplikace tlakovou nádob

    209,00 Kč s DPH
cart