PROFESIONÁLNÍ AUTOKOSMETIKA

Profesionální autokosmetika Nano Ceramic Protect

Jsme od konce roku 2016 oficiálním výhradním distributorem značky Nano Ceramic Protect pro Českou republiku. V naší nabídce je kvalitní nano keramická ochrana: laků, oken, kůže, textilu, disků a plastů a také školení aplikace našeho nejkavalitnějšího produktu Nano Cramic Protect Hard 9H přímo na Vaší provozovně anebo v našem školícím centru v Líbeznicích u Prahy.

 

 

Co je to Nano Ceramic Protect?

 

Nano Ceramic Protect je revoluční povrchová nano ochrana povrchů laků, oken, kůže, textilu, disků a plastů. Struktura produktů je založena na vysokých standardech nanotechnologie - nanopovlak s molekulární keramickou 3D strukturou je v současné době jedním z nejkvalitnějších produktů o tvrdosti 9H na trhu což potvrzuje i atest ilac – MRA. Spojením molekul na aplikovaném povrchu Nano Ceramic Protect 9H krystalizuje a vytváří odolnou sklovitou a trvanlivou nano ochrannou vrstvu. Vysoce kvalitní výrobky jsou zaměřeny na dlouhodobou ochranu povrchu, extrémního lesku laku a zachování atraktivního vzhledu všech alplikovaných povrchů vozidla.

 

Proč je Nano Ceramic Protect nejlepší?

 

Nano Ceramic Protect 9H a Nano Ceramic Protect Soft je nejpokročilejší z keramických systémů nano ochrany aut k dispozici na trhu . Vyznačuje se vysokou životností, perfektní odpodivostí vody, výraznou eliminací vůči poškrábání laku, chemikáliím a vlivu vnějších podmínek. Nejvyšší kvalita, nejmodernější nanotechnologie, rozumná cena, výkon, snadná dostupnost, rychlost a snadnost aplikace - pro tyto výhody si systém Nano Ceramic Protect rychle získává popularitu a důvěřu u největších auto detailingových center po celém světě. Systém Nano Ceramic Protect je aplikován ve více než 60 zemích od Skandinávie až po Saudskou Arábii a toto číslo neustále dynamicky roste.

 

Nano Ceramic Protect Hard 9H:

 

Nano Ceramic Protect Hard 9H je nepochybně bestseller ze všech našich Nano Ceramic Protect produktů. Je certifikován mezinárodní zárukou nezávislé certifikace tvrdosti 9H ilac – MRA, což při správné předpřípravě a správné aplikaci dokazuje vysokou pevnost a odolnost povlaků. Tento produkt je dostupný pouze u aplikačních certifikovaných partnerů. Nano Ceramic Protect Hard 9H je určen pro dlouhodobou keramickou ochranu laků a disků - jeho funkčnost a trvácnost je zaručena na základě písemného potvrzení " servisní knižka", která je po aplikaci odevzdaná majiteli auta. Ochrana povrchů je deklarována na 3 až 5 roků - v závilosti od počtu vrstev, následné šetrné doporučené starostlivosti a nájezdu kilometrů.

 

Zvyšte svůj profit a kredit - staňte se autorizovaným aplikačním centrem sklokeramické nano ochrany Nano Ceramic Protect Hard 9H. Neváhejte nás kontaktovat, sdělíme Vám konkrétní informace a domluvíme termín školení Nano Ceramic Protect na Vaší provozovně. 

 

Kompletní školení profesionální nano autokosmetika Nano Ceramic Protect probíhá cca 4 - 5 hodin přímo u klienta na provozovně.

 

Po školení – Vám kromě jiného odevzdáme certifikát aplikačního centra Nano Ceramic Protect Hard 9H a následně Vás budeme oficiálně propagovat na webové stránce www.nanoceramicprotect.cz

 

 

ESHOP NANO CERAMIC PROTECT:

Profesionální autokosmetika nano ochrana Nano Ceramic Protect

Profesionální autokosmetika Nano Ceramic Protect nabízí nano produkty – nano ochrana exteriérů a nano ochrana interiérů automobilů. Spojením molekul na aplikovaném povrchu - laku automoblu Nano Ceramic Protect krystalizuje a vytváří extrémní lesk a trvanlivou nano ochranu.

V kategorii Nano ochrana Vám autokosmetika Nano Ceramic Protect nabízí nano ochranu: laků, oken, kůže, textilu, disků a plastů.

 

NEJPRODÁVANĚJŠÍ 4 NANO PRODUKTY AUTOKOSMETIKA PROFI NANO CERAMIC PROTECT:

NANO CERAMIC PROTECT HARD 9Hhttps://www.autokosmetikaprofi.cz/p/nano-ceramic-protect-hard-9h
NANO CERAMIC PROTECT SOFThttps://www.autokosmetikaprofi.cz/p/nano-ceramic-protect-soft
NANO CERAMIC PROTECT REMOVERhttps://www.autokosmetikaprofi.cz/p/nano-ceramic-protect-remover
NANO CERAMIC PROTECT FABRIChttps://www.autokosmetikaprofi.cz/p/nano-ceramic-protect-fabric

 

 

Oficiální stránky výrobce: www.nanoceramicprotect.com

cart