Články

PROFESIONÁLNÍ AUTOKOSMETIKA NANO CERAMIC PROTECT

Jsme od konce roku 2016 oficiálním výhradním distributorem značky Nano Ceramic Protect pro Českou republiku. V naší nabídce je kvalitní nano keramická ochrana: laků, oken, kůže, textilu, disků a plastů a také školení aplikace našeho nejkvalitnějšího produktu Nano Cramic Protect Hard 9H GOLD a Nano Ceramic Protect 9H RED přímo na Vaší provozovně.

 

 

Co je to Nano Ceramic Protect?

 

Nano Ceramic Protect je povrchová nano ochrana laků, oken, kůže, textilu, disků a plastů automobilů. Vysoce kvalitní nano výrobky jsou zaměřeny na dlouhodobou ochranu a zachování atraktivního vzhledu jak exteriéru tak i interiéru automobilu. Struktura produktů je založena na vysokých standardech nanotechnologie. Náš keramický nanopovlak  s molekulární keramickou 3D strukturou je v současné době jeden z nejkvalitnějších produktů o tvrdosti 9H na trhu což potvrdzuje i atest ilac - MRA .

Nano Ceramic Protect je povrchová nano ochrana laků, oken, kůže, textilu, disků a plastů automobilů.

 

Proč je Nano Ceramic Protect tak populární?

 

Vyznačuje se samohojícím účinkem, dlouhou životností a odolností vůči poškrábání, chemikáliím a vlivu vnějších podmínek. Nejvyšší kvalita podložena certifikátem, nejmodernější nanotechnologie, rozumná cena, výkon, rychlost a snadnost aplikace - pro tyto výhody si systém Nano Ceramic Protect rychle získal popularitu a důvěřu u největších auto detailingových center po celém světě. Nano Ceramic Protect  je aplikován ve více než 80 zemích od Skandinávie až po Saudskou Arábii a toto číslo neustále dynamicky roste.

 

Jen několik produktů na světových trzích jsou certifikovány a nezávisle doloženy certifikátem tvrdosti 9H, což dokazuje vysokou kvalitu a trvanlivost ochranných nátěrů. Mnoho značek předstírá, že jejich produkty jsou keramické s extrémní výdrží ale v mnoha případech klamou své zákazníky a prodávají jiné, méně trvanlivé povlaky - například na bázy polymerů. Tyto společnosti také poskytují nepravdivé informace o tvrdosti jejich produktů, které nemají příslušné certifikáty a osvědčení.

 

Revoluční stříkací aplikace Nano Ceramic Protect 9h RED a 9H GOLD:

 

Nano Ceramic Protect Hard 9H GOLD 70% Sio2

 

Nano Ceramic Protect Hard 9H GOLD je nepochybně bestseller ze všech našich Nano Ceramic Protect produktů. Obsahuje až 70% SiO2 díky kterému na laku krystalizuje a vytváří odolnou a trvanlivou nano ochrannou vrstvu, obsahuje i další materiály, které zabezpečují hydrofobnost a extrémní lesk. Je certifikován mezinárodní zárukou nezávislé certifikace tvrdosti 9H ilac – MRA, což dokazuje vysokou pevnost, pružnost a odolnost povlaků. Aplikace tohoto produktu se provádí ruční nebo stříkací metodou a je dostupná pouze u vyškolených certifikovaných partnerů. Nano Ceramic Protect Hard 9H je určen pro dlouhodobou keramickou ochranu laků a disků - jeho funkčnost a trvácnost je zaručena na základě písemného potvrzení " servisní knížka ", která je po aplikaci odevzdaná majiteli auta. Ochrana povrchu je deklarována na 3 až 5 roků  v závilosti od počtu vrstev - čím více vrstev tím vyčší odolnost. Maximální doporučený počet vrstev jsou 4 vrstvy. 

 

Vyznačuje se samohojícím účinkem, jemné škrábanečky  - tzv.sluníčka, fleky po ptačím trusu, fleky po mouchách jdou v mnoha případech odstranit horkovzdušnou pistolí nebo horkou vodou z konvice a někdy stačí i ostré sluníčko v létě.

 

Se stříkacím systémem SATA Nano Ceramic Protect dosáhnete dokonalou aplikaci i v těžko dostupných místech jako jsou - mříźky, disky kol, spojlery, kliky atd...

 

Nano Ceramic Protect Hard 9H RED 90% Sio2

 

Díky obsahu SiO2 až 90% je Nano Ceramic Protect 9H RED nejtvrdší a nejodolnější keramická ochrana laků a disků z naší nabídky a na trhu vůbec. Neobashuje žádné další materiály, které by zabezpečovali lesk a hydrofóbnost a proto je nutné ho kombinovat s produktem Nano Ceramic Protect 9H GOLD. Nano Ceramic Protect 9H RED se aplikuje ruční nebo špičkovou stříkací metodou SATA a slouží jako extrémně odolný podklad pod 9H GOLD. Obecně platí, čím více vrstev tím vyčší odolnost, může sa ho aplikovat až 10 vrstev. Funkčnost a trvácnost povlaku je zaručena na základě písemného potvrzení “ servisní knížka „ která je po aplikaci odevzdána majiteli auta.

 

Díky tomuto produktu je povlak mnohem odolnější vůči mechanickému poškození a znatelnější je i samohojící účinek – tzv.sluníčka, fleky po ptačím trusu, fleky po mouchách jdou v mnoha případech odstranit horkovzdušnou pistolí nebo horkou vodou z konvice a někdy postačí i ostré sluníčko v létě.

 

Revoluční stříkací aplikace Nano Ceramic Protect 9h RED a 9H GOLD

 

Aplikace ruční metodou je díky jednoduchosti a nenáročnosti vybavení ta nejrozšířenější, ale jsou i aplikační centra, která chtějí nabídnout pro své klienty absolutní top službu v aplikaci keramických povlaků. Dosáhnout souvislé aplikace povlaku na všech exteriérových těžko dostupných komponentech je ručnou aplikací téměř nemožné a proto je tu revoluční aplikace Nano Ceramic Protect stříkací metodou za pomocí špičkového systému SATA. 

 

Se stříkacím systémem SATA Nano Ceramic Protect dosáhnete dokonalou aplikaci i v těžko dostupných místech jako jsou - mříźky, disky kol, spojlery, kliky atd...

V případě, že chcete aplikovat keramický povlak tímto způsobem provozovna musí být vybavena kompresorem s odlučovačem vody a oleje s regulovaným výstupem cca 2 bary, po splnění těchto podmínek vám dodáme stříkací pistol SATA s jejím příslušenstvím.  

 

 

Školení aplikace Nano Ceramic Protect 9H:

 

Zvyšte svůj profit a kredit - staňte se autorizovaným aplikačním centrem sklokeramické nano ochrany Nano Ceramic Protect Hard 9H. Neváhejte nás kontaktovat, sdělíme vám konkrétní informace a domluvíme termín školení Nano Ceramic Protect 9h ruční nebo stříkací metodou na Vaší provozovně. 

 

Kompletní školení profesionální nano autokosmetika Nano Ceramic Protect probíhá cca 4 - 5 hodin přímo u klienta na provozovně.

 

Po školení – vám kromě produktů odevzdáme certifikát aplikačního centra Nano Ceramic Protect Hard 9H a následně Vás budeme oficiálně propagovat na webové stránce www.nanoceramicprotect.cz

 

 

 

 

Menu