Články

ROZVOZ A ŠKOLENÍ MORAVA


IVAN VLACH 
00420 608 707 267

starbritemorava@gmail.com

 

Brno, Vyškov,  Prostějov, Olomouc,  Frýdek-Místek, Karviná,  Ostrava, Opava, Kroměříž,  Zlín,  Uherské Hradiště,  Břeclav, Znojmo + okolí

Pravidelně zásobuju stálé odběratele – ruční automyčky, detailing centra, autobazary a autosalony. Jezdím do provozoven s naskladněnou dodávkou se všemi produkty autokosmetiky Star Brite, Scholl Concepts a Nano Ceramic Protect a Vy už nemusíte přípravky objednávat a čekat na ně a ani nikam po ně jezdit.

Staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem

Máte myčku, detailingové centrum nebo plánujete otevřít? Dejte vědět a rád Vám dovezu zdarma vzorky naši funkční profesionální anglické autokosmetiky Star Brite a předvedu i další produkty a příslušenství.

Rád Vás zaškolim přímo u Vás

Já i celý náš tým se opírá o dlouholeté zkušenosti z praxe a o neustálé pozorování současných trendů mytí a ochrany aut. 

Běźné mytí a čištění aut zní dost snadně a banálně a ono to i je když máte správné informace o postupech a kvalitní autokosmetiku

Chcete rozšířit svoje služby o renovaci a leštění laků? Výborný nápad, který Vám umožní uspokojit Vašeho zákazníka a zároveň vydělat více peněz. Pasty a pady světově známé značky SCHOLL Concepts Vám pomůžou v této službě uspět na 100%.

Zvyšte svůj profit a kredit - staňte se autorizovaným aplikačním centrem keramické nano ochrany Nano Ceramic Protect Hard 9H. Sdělím Vám konkrétní informace a domluvíme termín školení Nano Ceramic Protect na Vaší provozovně.

Menu