Články

ROZVOZ A ŠKOLENÍ PRAHA A SEVER. ČECHY


KAREL SCHŮT
00420 606 707 131

starbritepraha@gmail.com

 

Praha, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady, Milovice, Kralupy nad Vltavou, Ústí nad Labem, Teplice, Chomutov, Louny, Slaný, Kladno, Rakovník, Říčany, Čáslav, Kutná Hora, Kolín, Jablonec nad Nisou, Liberec, Mladá Boleslav, Mělník + okolí

Pravidelně zásobuju stálé odběratele – ruční automyčky, detailing centra, autobazary a autosalony. Jezdím do provozoven s naskladněnou dodávkou se všemi produkty autokosmetiky Star Brite, Scholl Concepts a Nano Ceramic Protect a Vy už nemusíte přípravky objednávat a čekat na ně a ani nikam po ně jezdit.

Staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem

Máte myčku, detailingové centrum nebo plánujete otevřít? Dejte vědět a rád Vám dovezu zdarma vzorky naši funkční profesionální anglické autokosmetiky Star Brite a předvedu i další produkty a příslušenství.

Rád Vás zaškolim přímo u Vás

Já i celý náš tým se opírá o dlouholeté zkušenosti z praxe a o neustálé pozorování současných trendů mytí a ochrany aut. 

Běźné mytí a čištění aut zní dost snadně a banálně a ono to i je když máte správné informace o postupech a kvalitní autokosmetiku

Chcete rozšířit svoje služby o renovaci a leštění laků? Výborný nápad, který Vám umožní uspokojit Vašeho zákazníka a zároveň vydělat více peněz. Pasty a pady světově známé značky SCHOLL Concepts Vám pomůžou v této službě uspět na 100%.

Zvyšte svůj profit a kredit - staňte se autorizovaným aplikačním centrem sklokeramické nano ochrany Nano Ceramic Protect Hard 9H. Sdělím Vám konkrétní informace a domluvíme termín školení Nano Ceramic Protect na Vaší provozovně.

Menu