Články

ROZVOZ A ŠKOLENÍ STŘ. A JIŽ. ČECHY


ČENĔK ADAMEC 
00420 606 707 252

starbritecechy@gmail.com

 

Tábor, Písek, Strakonice, Mariánské Lázně, Cheb, Karlovy Vary, Příbram, Lety, Sedlečany, České Budějovice, Jindřichův Hradec, Plzeň, Domažlice, Stříbro, Pelhřimov, Humpolec, Jihlava, Havlíčkův Brod, Benešov, Votice + okolí

 

Pravidelně zásobuju stálé odběratele – ruční automyčky, detailing centra, autobazary a autosalony. Jezdím do provozoven s naskladněnou dodávkou se všemi produkty autokosmetiky Star Brite, Scholl Concepts a Nano Ceramic Protect a Vy už nemusíte přípravky objednávat a čekat na ně a ani nikam po ně jezdit.

 

Staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem

Máte myčku, detailingové centrum nebo plánujete otevřít? Dejte vědět a rád Vám dovezu zdarma vzorky naši funkční profesionální anglické autokosmetiky Star Brite a předvedu i další produkty a příslušenství.

 

Rád Vás zaškolim přímo u Vás

 

Já i celý náš tým se opírá o dlouholeté zkušenosti z praxe a o neustálé pozorování současných trendů mytí a ochrany aut. 

 

Běźné mytí a čištění aut zní dost snadně a banálně a ono to i je když máte správné informace o postupech a kvalitní autokosmetiku

 

Chcete rozšířit svoje služby o renovaci a leštění laků? Výborný nápad, který Vám umožní uspokojit Vašeho zákazníka a zároveň vydělat více peněz. Pasty a pady světově známé značky SCHOLL Concepts Vám pomůžou v této službě uspět na 100%.

 

Zvyšte svůj profit a kredit - staňte se autorizovaným aplikačním centrem sklokeramické nano ochrany Nano Ceramic Protect Hard 9H. Sdělím Vám konkrétní informace a domluvíme termín školení Nano Ceramic Protect na Vaší provozovně.

Menu