PROFESIONÁLNÍ AUTOKOSMETIKA

AUTOKOSMETIKA – VZORKY

Máte myčku, detailingové centrum anebo plánujete otevřít? Dejte nám vědět a rádi Vám dáme vyzkoušet naše funkční profesionální anglické produkty Star Brite anebo Vás zaškolíme.

 

Když je člověk zvyklý používat jakoukoliv věc a je s ní spokojen – nemá důvod ji měnit a ani ho nenapadne vyzkoušet něco jiného. Ale pokud je možnost a prostor přece jen něco vyzkoušet, bylo by na škodu toho nevyužít! Může se najednou stát, že zkoušená věc – profesionální autokosmetika Star Brite funguje lépe nebo stejně, jen její cena anebo dostupnost je mnohem příjemnější.

 

Proto profesionální autokosmetika Star Brite nabízí možnost vyzkoušení a porovnání našich produktů. Potenciálním klientům, firmám provádějícím čištění automobilů, poskytujeme vzorky kompletního portfolia autokosmetiky zdarma. Každý jeden námi nabízený produkt je dlouhodobě ověřen v praxi a jejich detailní použití Vám vysvětlíme a předvedeme při osobním předání vzorků.

   

 

VZORKY ZDARMA POSKYTUJEME FIRMÁM, KTERÉ PROVÁDĚJÍ ČIŠTĚNÍ A DETAILING AUT

Stejně jako náš způsob obchodování, prezentace na webu, vybavení aut, rozšiření portfólia tak i vzorky jsme v průběhu 5 let vylepšovali. Vzorky to není jenom krabička kde se nachádzí profesionální autokosmetika. Je to krabička, která obsahuje 16 lahviček, 16 uzávěrů, 16 etiket, 16dc autokosmetiky, krabičku na míru, lepící pásku na míru a v neposledním řadě naše pilná práce - zabezpečit lahvičky, nalepit etikety, naplnit autokosmetiku, uzavřet uzávěrem a zabalit do krabičky. 

 

VZORKY ZDARMA POSKYTUJEME FIRMÁM, KTERÉ PROVÁDĚJÍ ČIŠTĚNÍ A DETAILING AUT – AUTOMYČKY, DETAILINGOVÉ CENTRA, AUTOSALONY, AUTOBAZARY, FIRMY S ROZSÁHLÝM VOZOVÝM PARKEM. O VZORKY JE MOŽNÉ POŽÁDAT TELEFONICKY NA ČÍSLE 606 707 757 NEBO EMAILEM PŘES KONTAKTNÍ FORMULÁŘ V KONTAKTU – ZÁROVEŇ PROSÍME O VAŠI WWW NEBO FCB STRÁNKU A IČO. V PŘÍPADĚ ZASLÁNÍ VZORKŮ KURIÉREM UČTUJEME POŠTOVNÉ 100KČ S DPH.

 

 

Autokosmetikaprofi - vzorky zdarmaAutokosmetikaprofi - QR-kody k videám

 

Vzorek originálního koncentrátu profesionální autokosmetika má obsah 1 dcl, je v průhledné lahvičce s názvem produktu, návodem k použití a qr kódem kde je videonávod. Videaonávod obsahuje ideální ředění produktu a jeho použití v praxi.

 

Koupit zajíce v pytli a napálit se, se stalo snad každému z nás. Tímto nezávazným způsobem, vyzkoušením vzorků zdarma, Vás může o funkčnosti profesionální autokosmetika Star Brite přesvědčit v praxi. Mnoho profesionálů již využilo možnosti vyzkoušení našich produktů – stali se tím našimi spokojenými klienty, které v přátelském duchu pravidelně navštěvujeme s plně naskladněnou dodávkou anebo zasíláme zboží objednané formou eshopu. Poštovné je úplně zdarma při objednávce na eshopu nad 1500 kč s dph.

 

 

 

JAK SE ŘÍKÁ – LEPŠÍ JE JEDNOU VYZKOUŠET, NEŽ STOKRÁT SLYŠET…

cart