Články

EXTERIÉR - VIDEO ČISTIČ KOL 1:4 – 1:7

 

Vyčistěte slitinová kola nebo poklice od nepoddajných nánosů brzdových destiček velmi rychle a efektivně za pomocí perfektního čističe na disky.

 

Čistič disků kol rozřeďte v rozprašovačí láhvi  odolným rozprašovačem ( nepoužívejte lahvičku z PET materálu - ideální je lahvička z HDPE materiálu ) nebo v odolné tlakové nádobě vodou 1:4-1:7. Aplikujte čistič disků kol do každého otvoru všech kol i na pneumatiky. V případě nutnosti dočistěte těžko dostupné detaily uvnitř disku velkým dlouhým kartáčem na paprskách disků menším oválným kartáčem a prostor kde jsou matice kol speciálním tvrdým kartáčem. Čistič kol opláchněte dostatečným množstvím tlakové vody.

 

ČISTIČ DISKŮ KOL NEPOUŽÍVETE:

- na horké disky
- na disky z leštěného hliníku

- na chromované disky

- na barevně upravené disky

- na jiné povrchy,  používejte pouze na disky kol

 

RADY Z PRAXE
Když budete čistič disků kol ředit vodou, nechejte si asi 1-2dcl nezředěného produktu v záloze pro případ čištění silně znečištěného kola, se kterým si běžně naředěný čistič disků kol nebude vědět rady. Při použití nezředěného koncentrátu nenechávejte čistič disků kol působit více než pár sekund – dbejte na rychlost čištění a dostatečný oplach vodou.

Menu