Články

EXTERIÉR - VIDEO ODSTRAŇOVAČ ASFALTU

 

Odstraňovač asfaltu a lepidla Vám pomůže dostatečne rychle a bezpečně odstranit z karoserii a kol asfaltové skvrny nebo zbytky lepidla po odstranění reklamních polepů. Je bezpečný k vňejším plastům.

 

Aplikujte odstraňovač asfaltu a lepidla rozprašovačem nebo tlakovou nádobou na rozpouštědla na umyté a vysušené auto z 10-15 cm vzdálenosti kolem celé spodní části auta, včetně kol. Po 5 minutách přistupte k samotnému odstraňování asfaltu pomocí houby na hmyz a asfalt, do které je také třeba stříknout odstraňovač asfaltu a lepidla. Jemným přítlačným pohybem stírejte asfalt z plochy, kterou následně utřete utěrkou z mikrovlákna

 

ODSTRAŇENÍ LEPIDLA
V případě velké plochy zbytkového lepidla aplikujte odstraňovač asfaltu a lepidla rozprašovačem z 10 – 15 cm vzdálenosti a po 5 minutách opláchněte plochu dostatečným množstvím tlakové vody.
V případě odstraňování lepidla z malé plochy aplikujte odstraňovač asfaltu a lepidla rozprašovačem z 10 – 15 cm. Po 5 minutách pomocí houby na hmyz a asfalt, do které je také třeba stříknout odstraňovač asfaltu a lepidla, jemným přítlačným pohybem stírejte lepidlo z plochy, kterou následně utřete utěrkou z mikrovlákna.

 

RADY Z PRAXE
Po dokonalém odstranění asfaltu nebo lepidla odmaštěte a ošetřete karoserii voskem. Odstraňovač asfaltu a lepidla můžete použít i při odstraňování žvýkačky z čalounění.

Menu