Články

INTERIÉR - VIDEO KRÉM NA KŮŽI

 

Po vyčištění si kůže vyžaduje impregnaci – krém na kůži. Dosáhnete přirozený matný vzhled, příjemnou vláčnost, ochranu a kůže nebude kluzká. 

 

ČIŠTĚNÍ KŮŽE
Vyzkoušejte stálobarevnost kůže vyčištěním části kůže, kterou není vidět! Pokud kůže nezmění svou barvu, tvar a jemnost, můžete začít s čištěním. Pozor! - na opotřebených plochách může způsobit uvolnění barev. Vždy postupujte pouze po malých plochách, neboť v opačném případě může dojít k nerovnoměrnému času působení přípravku a výsledek čištění kůže nebude celistvý. Rozprašovačem nebo zpěňovací lahvičkou stříkněte čistič kůže ph neutral na plochu cca 40 x 40cm jakož i na utěrku z mikrovlákna. Vzápětí jemnými pohyby plochu překartáčujte kartáčkem na kůži a utřete utěrkou z mikrovlákna. Takto vyčistěte kompletní kožené čalounění - sedadla, dveřní čalounění a v některých případech přístrojovou desku. impregnujte krém na kůži.

 

IMPREGNACE KŮŽE
Krém na kůži si naneste pomocí aplikační láhve (tenký pásek) na malou aplikační houbu a vtírejte krém na kůži malými krouživými pohyby do kůže. Snažte se nanášet jen tenkou vrstvu – ta bohatě postačí. Při hrubé vrstvě dochází ke zbytečné spotřebě a šmouhám.
Při vzniku šmouhy, hlavně při tmavých odstínech kůže – doleštěte plochu utěrkou z mikrovlákna. 

 

RADY Z PRAXE
Krém na kůži aplikujte stále stejnou houbou, kterou odkládejte do mikrotenového sáčku. Krém zůstává v houbě a tím, že je houba v sáčku, na ni nesedá prach ani nečistoty.

 

Video jsme natočili v čase, kdy jsme neměli v prodeji speciální ph netrální čistič na kůži a na čištění kůže se používal tepovač... 

Menu