Články

INTERIÉR - VIDEO UNIVERZÁLNÍ ČISTIČ 1:5 - 1:20

 

Univerzální čistič je víceúčelový, vysoce ředitelný produkt, který snadno a rychle odstraňuje silně usazenou špínu. Vyčistí extrémňe špinavé vnitřní plasty, stropní čalouňení, silně znečištěnou kůži, gumové rohože atd.. Vhodný i jako příměs k zesílení Tepovače.


Univerzální čistič nařeďte do rozprašovače vodou 1:5 – 1:20 – při čištění vnitřních plastů, kovových kolejniček, stropního čalounění, slunečních clon, nastříkejte univerzální čistič z 10 cm vzdálenosti a hned můžete předstříkanou plochu vyčistit utěrkou z mikrovlákna. V případě extrémního znečištění použijte kartáč. Vyčištěné plochy zůstanou bez nečistot a mastnoty.

 

 

POZOR!!!
Pokud budete chtít čistit silně znečištěnou kůži – vyzkoušejte její stálobarevnost na ukrytém místě. Pokud nevzniknou žádné nežádoucí účinky, pak rozředěný univerzální čistič 1:20 -1: 50 stříkněte do utěrky a tou přetírejte znečištěnou plochu. Po vyčištění použijte následně krém na kůži.

 

RADY Z PRAXE
Univerzální čistič můžete použít i jako náhradu za autošampon, čistič podlah, čistič obkladů a čistič plastových okenních rámů, atd…

Menu