PROFESIONÁLNÍ AUTOKOSMETIKA

collinite 915 1000

TVRDÝ VOSK – COLLINITE MARQUE D´ELEGANCE 915 - 355ml

Dostupnost: skladem |

množství: 355ml Luxusní americký syntetický vosk s carnaubou – extrémne vysoký lesk s mokrým efektem. Vhodný pro aplikaci zejména v letních měsících.

21
bez_dph
1059
0
1 058,99 Kč s DPH
875,20 Kč bez DPH

Luxusní tvrdý syntetický vosk s carnaubou – má nádherný extrémně vysoký lesk s mokrým efektem. Celé 4 měsíce chrání lak před UV zářením, deštěm, sněhem, solí, vzdušnou korozí, prachem a špínou.

 

Tvrdý syntetický vosk Collinite je vhodný pro automobily, motocykly, lodě, letadla, vodní a sněžné skútry.

 

Světově jeden z nejprodávanějších a důrazně doporučených vosků vítěz několika testů.

 

Vosk Collinite marque d´elegance 915 je hodný pro celoroční aplikaci zejména v letních měsících.

 

Za navoskování auta se vyplatí u zákazníka přimluvit, protože pohled na čerstvě navoskované ochráněné auto mu vykouzlí úsměv na tváři. Lak na autě bude nádherně lesklý a ošetřen před nástrahami povětrnostních vlivů jako jsou sůl, UV záření a extrémní zimní počasí. Při pravidelném voskování, doporučuje se 2 x ročně, je lak stále zakonzervován a prodlužuje se jeho životnost, svěžest a snadněji se myje. 

 

NÁVOD NA POUŽITÍ
Před voskováním je potřeba auto umýt (neaplikujte tekutý vosk – zbytečně), vysušit a odstranit asfalt z karoserie a kol a také odstranit náletovou rez případně dekontaminovat lak použitím clay hmoty.

Voskování auta – dbejte na to, aby auto nebylo na přímém slunečním záření. Tvrdý vosk Collinite Marque D´Elegance aplikujte pomocí aplikačního padu a krouživými pohyby vtírejte tenkou souvislou vrstvu systematicky od shora dolu, dokola celého auta. Hned po nanesení můžete Tvrdý vosk Collinite Marque D´Elegance stírat krouživými pohyby utěrkou z mikrovlákna anebo leštící utěrkou beze švů. S leštěním postupujte ve stejném sledu, jako jste tvrdý vosk aplikovali. Pokud je velmi teplo a tvrdý vosk collinite rychle zasychá, proces aplikování a stírání opakujte po jednotlivých dílcích karoserie.

 

V letních měsících aplikujte Tvrdý vosk Collinite Marque D´Elegance Coat na kapotu, přední nárazník, zrcátka ve dvodu vrstvách / delší výdrž při častějším mytí zaschlých mušek.

 

RADY Z PRAXE
Po dokonalém vyleštění tvrdého vosku collinite oživte vnější plasty, vyleštěte okna a oživte pneumatiky. Tvrdý vosk collinite můžete použít i na zvýraznění lesklosti pochromovaných částí.

 

 

Galerie

Soubory ke stažení

Související produkty

Podobné produkty

 • collinite 476s super doublecoat paste wax 1000

  TVRDÝ VOSK – COLLINITE SUPER DOUBLE COAT 476s - 266ml

  množství: 266ml Americký syntetický vosk – extrémní odolnost vůči chemiím a výdrž 6 – 9 měsíců. Vhodný pro aplikaci zejména v zimních měsících.

  718,99 Kč s DPH
 • super vosk carnauba autokosmetika profi star brite

  SUPER VOSK CARNAUBA

  množství: 1L, 5L Prémiový - snadno a rychle aplikovatelný krémový vosk Star Brite s leštící schopností. Autolaku dodá vysoký lesk a ochranu na cca 3- 4 měsíce. N

  399,00 Kč s DPH
 • tekuty vosk autokosmetika profi star brite

  TEKUTÝ VOSK 1:50 – 1:70

  množství: 1L, 5L, 25L Slouží na rychlé navoskování karoserie bezprostředně po mytí. Výsledkem je nádherný lesk a ochrana karoserie voskem do dalšího mytí. Aplikac

  209,00 Kč s DPH
 • w6 vosk scholl concepts autokosmetika profi

  PREMIUM WAX SCHOLL CONCEPTS W6 1kg

  množství: 1kg Díky obsahu karnaubského vosku a syntetických přísad trvale ochrání lak automobilu na dlouhé měsíce.

  676,00 Kč s DPH
 • vintage wax scholl concepts autokosmetika profi 2

  PREMIUM VINTAGE WAX SCHOLL CONCEPTS 200g

  Špičkový vosk vyráběný ručně v malých množstvích pro nejnáročnější klienty. Obsahuje až 30% nejkvalitnějšího brazilského karnaubského vosku – 60g karnauby v

  5 406,00 Kč s DPH
 • neo scholl concepts autokosmetika profi

  NEO POLYMER PROTECTION SCHOLL CONCEPTS 500ml / 5L

  množství: 500ml / 5L Jedinečná polymerická ochrana prakticky všech povrchů - lak, sklo, plasty, chrom, vinyl... Extrémně odolná proti povětrnostním vlivům s jednoduch

  655,99 Kč s DPH
cart