PROFESIONÁLNÍ AUTOKOSMETIKA

nano sampon autokosmetika profi star brite

NANO ŠAMPON

Dostupnost: skladem | Obj.číslo: A080 |

množství: 1L, 5L, 25L Vysoce ředitelný polymerický nano šampon jak na ruční mytí tak i na mytí napěňovačem. Nádherný lesk a ochrana karoserie do dalšího mytí.

21
bez_dph
239
0
239,00 Kč s DPH
197,52 Kč bez DPH
Množství

Nano šampon – vysoce ředitelný polymerický nano šampon jak na ruční mytí tak i na mytí napěňovačem.

 

Nejčastější a nejjednodušší způsob mytí aut je mokrý proces, čili mytí pomocí tlakové vody a autošamponu. Pokud se používá nano šampon, není třeba aplikovat tekutý vosk.                            

 

3 ZPŮSOBY MYTÍ:

 

Nano šampon – naředěný v kbelíku 1:100 – 1:200

Nano šampon – naředený ve zpěňovači 1:3 – 1:5
Nano šampon – naředěný v aplikáční láhvi 1:5

 

PŘEDPŘÍPRAVA
1. – aplikujte čistič kol na kola a nechte působit
2. – otevřete všechny dveře včetně kufru a dvířek palivové nádrže
3, – nastříkejte předčistič silný  na hmyz po celé přední části, prahy a rámy, dvířka palivové nádrže a celou spodní část dokola auta – pokud se v autě nacházejí gumové rohože, vyjměte je z auta a i ty předstříkejte
4. – všechny předstříkané plochy včetně kol, gumových rohoží i celého auta opláchněte dostatkem tlakové vody

 

NÁVOD NA POUŽITÍ – NANO ŠAMPON V KBELÍKU

Nano šampon nařeďte v nádobě vodu 1:100 – 1:200 a ponořte do něj houbu na mytí. Po předpřípravě -aplikujte na celé auto nano šampon pomocí mycí houby, kterou opakovaně ponořujte do nádoby s nano šamponem, tak aby bylo na karoserii dostatek pěny. Pokud jsou kola stále znečištěna – dočistěte je ještě kartáčkem nebo houbou na kola. Následně celé auto dobře opláchněte dostatkem tlakové vody a zbytkovou vodu odstraňte silikonovou stěrkou a doleštěte karoserii syntetickou jelenicí nebo vaflovým ručníkem.

 

NÁVOD NA POUŽITÍ – NANO ŠAMPON VE ZPĚŇOVAČI
Nano šampon se ředí vodou do nádoby zpěňovače cca 1:3 - 1: 5. Po předpřípravě – předmytí, se nano šampon aplikuje pomocí napěňovače na celou plochu karoserie v posloupnosti od spodu nahoru. Nechte působit 2 – 3 minuty (nenechte zaschnout na silném slunci!). Napěněný povrch přetřete houbou nebo mycí vlněnou rukavicí. Pokud jsou kola stále znečištěna – dočistěte je ještě kartáčkem nebo houbou na kola. Následně celé auto dobře opláchněte dostatkem tlakové vody. Odstraňte zbytkovou vodu silikonovou stěrkou a doleštěte karoserii syntetickou jelenicí nebo vaflovým ručníkem.

 

NÁVOD NA POUŽITÍ – NANO ŠAMPON V APLIKAČNÍ LÁHVI

Nano šampon nařeďte do aplikační láhve vodou 1: 5. V nádobě s čistou vodou mějte ponořenou houbu na mytí. Po předpřípravě- předmytí auta aplikujte láhví naředěný nano šampon do mokré houby a auto našamponujte – nano šampon do houby stačí aplikovat cca 2 krát během šamponování celé karoserie. Pokud jsou kola stále znečištěna – dočistěte je kartáčkem nebo houbou na kola. Následně celé auto dobře opláchněte dostatkem tlakové vody a zbytkovou vodu odstraňte silikonovou stěrkou a doleštěte karoserii syntetickou jelenicí nebo vaflovým ručníkem.

 

PRO DOKONALÝ EFEKT NANESTE NA PNEUMATIKY SUPER LEŠTIDLO PNEUMATIK,

 

RADY Z PRAXE 
pořiďte si mřížku do kbelíku, aby se drobné částice nečistot z houby dostaly až na dno pod mřížku. Tím se zabrání jejich víření v nádobě a opětovnému usazení v houbě – tím se stává ruční mytí aut ještě bezpečnější, neboť nemůže dojít k poškrábání laku.

Galerie

Soubory ke stažení

Související produkty

Podobné produkty

 • silny autosampon autokosmetika profi star brite

  SILNÝ AUTOŠAMPON 1:200 – 1:250

  množství: 1L, 5L, 25L Vysoce ředitelný silný pH neutrální autošampon s bohatou pěnou na ruční mytí. Aplikace ručně nebo napěňovačem.

  199,00 Kč s DPH
 • tekuty vosk autokosmetika profi star brite

  TEKUTÝ VOSK 1:50 – 1:70

  množství: 1L, 5L, 25L Slouží na rychlé navoskování karoserie bezprostředně po mytí. Výsledkem je nádherný lesk a ochrana karoserie voskem do dalšího mytí. Aplikac

  209,00 Kč s DPH
cart