Články

PORADENSTVÍ PRO AUTOMYČKY

Profesionální autokosmetika Star Brite připravila pro nově vznikající ruční automyčky kompletní poradenství. Poradenství spočívá – v analýze kroků potřebných ještě před vstupem na trh, v poradenství komplexní problematiky při vstupu na trh, v kompletním zaškolení pracovníků (ideální systém práce), jak se používá prfesionální autokosmetika Star Brite. Naše poradenství se opírá o dlouholeté zkušenosti z praxe v zahraničí, neustálé pozorování současných trendů – proto profesionální autokosmetika Star Brite není jen o kvalitní autokosmetice, kompletním portfoliu příslušenství, ale také o kvalitních službách a osobním přátelském přístupu ke každému, ať už stálému nebo novému klientovi.

 

PORADENSTVÍ PŘÍMO U VÁS

 

1. osobní rozhovor o představách klienta při vstupu na trh
2. analýza výchozího bodu
3. prohlídka prostorů – ideální rozmístění strojů, příslušenství a vybavení
4. zabezpečení přípravků – profesionální autokosmetika Star Brite, příslušenství Star Brite
5. zaškolení pracovníků na ideální systém práce, jak se profesionální autokosmetika Star Brite používá (mytí exteriéru, čištění interiéru, tepování, ošetření kůže, voskování + ponechání návodů k použití)
6. poradenství ve tvorbě nabídky portfolia služeb
7. poradenství v identifikaci a propagaci

 

ZA PROJEVENÝ ZÁJEM O NAŠI ZNAČKU SE VÁM PROFESIONÁLNÍ AUTOKOSMETIKA STAR BRITE PŘI PRVNÍM NÁKUPU ODVDĚČÍ KOMPLETNÍM PORADENSTVÍM ZCELA ZDARMA…

 

NAHLÉDNĚTE I DO ČLÁNKU – OTVÍRÁTE AUTOUMÝVÁRNU?

 

autor – Martin Jaša

Menu