Články

EXTERIÉR - VIDEO AKTIVNÍ PĚNA 1:3 - 1:10

 

Aktivní pěna má extrémní sílu a ředitelnost a využívá se především na mytí nebo předmytí od hmyzu a silného znečištění v provozech, kde se myje velké množství aut, dodávek, kamionů a stavebních mechanizmů. Oblibu si našel i v některých menších provozech.

 

NEAPLIKUJTE NA SLUNCI, NA ROZPÁLENÝ POVRCH, NA ROZPÁLENÝ HLINÍK A CHROM!!! NENECHTE NA POVRCHU ZASCHNOUT!!!

 

BEZKONTAKNÍ MYTÍ ZPĚŇOVAČEM
Aktivní pěna - nařeďte do napěňovače 1:4 - 1:10 a aplikuje na celou plochu karoserie v posloupnosti od spodu nahoru a nechte působit 2 – 3 minuty (nenechejte zaschnout na silném slunci!). V případě silného znečištění přetřete mycí houbou.

Následně spláchněte tlakovou vodou - zbytkovou vodu odstraňte silikonovou stěrkou a doleštěte karoserii syntetickou jelenicí nebo ručníkem

 

ODSTRANĚNÍ HMYZU A PŘEDMYTÍ TLAKOVOU NÁDOBOU 
Aktivní pěna - nařeďte do tlakového rozprašovače 1:30 - 1:100 a aplikuje na celou plochu karoserie v posloupnosti od spodu nahoru a nechte působit 2 – 3 minuty (nenechejte zaschnout na silném slunci!). Povrch následně spláchněte tlakovou vodou - pak pokračujte standardním mytím za pomoci autošamponu nebo nano šamponu.

 

 

RADY Z PRAXE
pořiďte si tlakovou pistoli s nacvakávacím zpěňovačem, protože pokud je zpěňovač šroubovací, je proces výměny mnohem zdlouhavější. Na oplach používejte výkonný vysokotlaký čistič (vapku). Aktivní pěnu můžete aplikovat druhým, méně výkonným tlakovým čističem se zpěňovačem.

Menu