PROFESIONÁLNÍ AUTOKOSMETIKA

silny autosampon autokosmetika profi star brite

SILNÝ AUTOŠAMPON 1:200 – 1:250

Dostupnost: skladem | Obj.číslo: A090 |

množství: 1L, 5L, 25L Vysoce ředitelný silný pH neutrální autošampon s bohatou pěnou na ruční mytí. Aplikace ručně nebo napěňovačem.

21
bez_dph
199
0
199,00 Kč s DPH
164,46 Kč bez DPH
Množství

 

 

Nejčastější a nejjednodušší způsob mytí aut je mokrý proces, čili mytí pomocí tlakové vody a autošamponu. Jsou tři základní způsoby:

 

Autošampon – naředěný v kbelíku
Autošampon – naředěný ve zpěňovači
Autošampon – naředěný v aplikační láhvi

 

PŘEDPŘÍPRAVA
1. – aplikujte čistič kol na kola a nechte působit
2. – otevřete všechny dveře včetně kufru a dvířek palivové nádrže
3, – nastříkejte univerzální čistič na hmyz po celé přední části, prahy a rámy, dvířka palivové nádrže a celou spodní část dokola auta – pokud se v autě nacházejí gumové rohože, vyjměte je z auta a i ty předstříkejte
4. – všechny předstříkané plochy včetně kol, gumových rohoží i celého auta opláchněte dostatkem tlakové vody

 

NÁVOD NA POUŽITÍ – AUTOŠAMPON V KBELÍKU
Autošampon nařeďte v nádobě vodu 1:200 – 1:250 a ponořte do něj houbu na mytí. Po předpřípravě -aplikujte na celé auto autošampon pomocí mycí houby, kterou opakovaně ponořujte do nádoby s autošamponem, tak aby bylo na karoserii dostatek pěny. Pokud jsou kola stále znečištěna – dočistěte je ještě kartáčkem nebo houbou na kola. Následně celé auto dobře opláchněte dostatkem tlakové vody, aplikujte tekutý vosk na celou karoserii a znovu opláchněte (tento krok opláchnutí vosku není nezbytný). Odstraňte zbytkovou vodu silikonovou stěrkou a doleštěte karoserii syntetickou jelenicí nebo vaflovým ručníkem.

 

NÁVOD NA POUŽITÍ – AUTOŠAMPON VE ZPĚŇOVAČI
Autošampon se ředí vodou do nádoby zpěňovače cca 1: 5 – 1: 7. Po předpřípravě – předmytí se silný autošampon aplikuje pomocí zpěňovače na celou plochu karoserie v posloupnosti od spodu nahoru. Nechte působit 2 – 3 minuty (nenechte zaschnout na silném slunci!). Napěněný povrch přetřete houbou nebo mycí vlněnou rukavicí. Pokud jsou kola stále znečištěna – dočistěte je ještě kartáčkem nebo houbou na kola. Následně celé auto dobře opláchněte dostatkem tlakové vody a aplikujte tekutý vosk na celou plochu karoserie, ten následně spláchněte tlakovou vodou (tento krok oplachování vosku není nezbytný). Odstraňte zbytkovou vodu silikonovou stěrkou a doleštěte karoserii syntetickou jelenicí nebo vaflovým ručníkem.

 

NÁVOD NA POUŽITÍ – AUTOŠAMPON V APLIKAČNÍ LÁHVI
Autošampon nařeďte do aplikační láhve vodou 1: 5. V nádobě s čistou vodou mějte ponořenou houbu na mytí. Po předpřípravě- předmytí auta aplikujte láhví naředěný autošampon do mokré houby a auto našamponujte – autošampon do houby stačí aplikovat cca 2 krát během šamponování celé karoserie. Pokud jsou kola stále znečištěna – dočistěte je kartáčkem nebo houbou na kola. Následně celé auto dobře opláchněte dostatkem tlakové vody, aplikujte tekutý vosk na celou karoserii a znovu opláchněte (tento krok opláchnutí vosku není nezbytný). Odstraňte zbytkovou vodu silikonovou stěrkou a doleštěte karoserii syntetickou jelenicí nebo vaflovým ručníkem.

PRO DOKONALÝ EFEKT NANESTE NA PNEUMATIKY  SUPER LEŠTIDLO PNEUMATIK,

 

RADY Z PRAXE 
pořiďte si nebo vyrobte nádobu s dvojitým dnem se sítí, aby se drobné částice nečistot z houby dostaly až na dno pod síť. Tím se zabrání jejich víření v nádobě a opětovnému usazení v houbě – tím se stává ruční mytí aut ještě bezpečnější, neboť nemůže dojít k poškrábání laku.

 

 

Galerie

Soubory ke stažení

Související produkty

Podobné produkty

  • nano sampon autokosmetika profi star brite

    NANO ŠAMPON

    množství: 1L, 5L, 25L Vysoce ředitelný polymerický nano šampon jak na ruční mytí tak i na mytí napěňovačem. Nádherný lesk a ochrana karoserie do dalšího mytí.

    239,00 Kč s DPH
cart