Články

EXTERIÉR - VIDEO DETAILER - BEZVODÉ MYTÍ

 

Detailer bezvodné mytí a vosk obsahuje carnaubu a je vhodný pro rychlé voskování, doleštění různých otisků a šmouh z karoserií, doleštovač prahů a rámů a dolešťovač při nedůkladném odstranění hmyzu. Oblibu si našel i v autosalonech, kde jej používají na udržování perfektní vizuální kondice vystavovaných automobilů.

 
Vždy dbejte na to, aby automobil nebyl silně znečištěn od bláta nebo písku a aby nebyl na přímém slunci. Při mytí automobilu postupujte od shora dolů. Před samotným procesem poskládejte utěrky z mikrovlákna do čtverce. Aplikujte rozprašovačem detailer – bezvodé mytí a vosk v dostatečném množství z 15cm vzdálenosti, postupně vždy jen na 1 díl automobilu. Aplikujte detailer – bezvodé mytí a vosk i na jednu stranu utěrky a tou povrch následně očistěte velmi jemnými pohyby a doleštěte druhou utěrkou. Při znečištění utěrek si přeložte na další čistou stranu a pokračujte v procesu – při silném znečištění utěrky ji vyměňte za další nebo ji důkladně propláchněte ve vodě a pokračujte s vlhkou.

 

Proces mytí se může zdát na první pohled poněkud komplikovaný a zdlouhavý, ale po několika opakováních budete sami vidět jak snadno se detailer – bezvodé mytí a vosk používá a že opak je pravdou.

 

RADY Z PRAXE
Přípravek můžete používat nejen na mytí nebo udržování auta v perfektní kondici, ale i jako alternativu rychlého voskování, doleštění různých otisků, nedostatků po vysušení karoserie, prahů, kol a na odstranění zůstatků po muškát, atd.

Menu