Články

PRODEJNA

Ke mlýnu 8

Veleň, 250 63   

Pon - Čtv  8.00 - 15.00

606 707 757, 728 362 423

platba za zboží pouze v hotovosti

 

Interiér profesionální autokosmetika Showroom - prodejna Star Brite, Nano Ceramic Protect , Scholl Concepts, Collinite, Rupes, Easy Shine a příslušenství.

 

Zde zakoupíte produkty Star Brite, Scholl Concepts, Nano Ceramic Protect, Hand Wash, Rupes, Easy ShineCollinite a veškeré kvalitní příslušenství.

 

Školící středisko profesionální autokosmetika Showroom - zde můžeme s Vámi produkty odkonzultovat i odprezentovat v praxi.

 

Profesionální produkty a jejich použití - mytí, čištění, renovace a konzervace automobilů můžeme s Vámi přímo na showroomu konzultovat osobně na profesionální úrovni.

 

 

Všechny produkty profesionální autokosmetiky můžete zakoupit pouze u našich distribučních kanálů:

 

- od našich obchodních zástupců, který Vás pravidelně navštěvují na našich naskladněných pojízdních prodejnách

- na našem eshopu

- v prodejne - showroomu: Ke mlýnu 8, Veleň, 250 63 od pondĕlí do čtvrtku od 8.00 - 15.00 

 

 

Profesionální autokosmetika je nejen o prodeji produktů ale také i o školení na ideální pracovní postupy, poradenství v identifikaci a propagaci, poradenství ve tvorbě nabídky služeb Vašim zákazníkům a cen za tyto služby a poradenství na ideální rozmístění strojů, příslušenství a vybavení.

 

 

Náš sklad je součástí prostor a je hned vedle prodejny - zde máme veškeré nabízené zboží vždy k dispozici a okamžitému vyzvednutí.

 

 

Zde vznikají i vzorky kompletního portfolia autokosmetiky Star Brite a produkty hobby autokosmetiky Hand Wash.


 

Denně zasíláme desítky balíků pro zákazníky z ručních automyček, detailing center, auto servisů, prodejen automobilů, autodopravcům a nadšencům čistých aut.

 

 

Rádi Vás uvidíme v naší prodejne - showroomu: Ke mlýnu 8, Veleň, 250 63 od pondĕlí do čtvrtku od 8.00 - 15.00 

 

 

 

Menu