Články

PRODEJNA

Ke mlýnu 8

Veleň, 250 63   

Pon - Čtv  8.00 - 15.00

606 707 757, 728 362 423

platba za zboží pouze v hotovosti

 

Interiér profesionální autokosmetika Showroom - prodejna Star Brite, Nano Ceramic Protect , Scholl Concepts, Collinite, Rupes, Easy Shine a příslušenství.

 

Zde zakoupíte produkty Star Brite, Scholl Concepts, Nano Ceramic Protect, Hand Wash, Rupes, Collinite, Easy Shine a veškeré kvalitní příslušenství.

 

Školící středisko profesionální autokosmetika Showroom - zde můžeme s Vámi produkty odkonzultovat i odprezentovat v praxi.

 

Profesionání produkty a jejich použití - mytí, čištění, renovace a konzervace automobilů můžeme s Vámi přímo na showroomu konzultovat osobně na profesionální úrovni.

 

Exteriér profesionální autokosmetika Showroom – prodejna kvalitních profesionálních produktů a kvalitního příslušenství.

 

Profesionální autokosmetika je nejen o prodeji produktů ale také i o školení na ideální pracovní postupy, poradenství v identifikaci a propagaci, poradenství ve tvorbě nabídky služeb Vašim zákazníkům, poradenství ve tvorbě cen za služby a  poradenství na ideální rozmístění strojů, příslušenství  a vybavení. Také zabezpečíme promo materiály dle Vašich požadavků na míru na Vaší provozovnu - automyčku. 

 

Profesionální autokosmetika Showroom – prodejna a školící středisko na produkty Star Brite, Scholl Concepts, Nano Ceramic Protect, Collinite sklad

 

Všechny produkty profesionální autokosmetiky můžete zakoupit pouze u našich distribučních kanálů:

- od našich obchodních zástupců, který Vás pravidelně navštěvují na našich naskladněných pojízdních prodejnách

- na eshopu

- v Showroomu od pondĕlí do čtvrtku od 8.00 - 15.00 ve Veleni, Ke mlýnu 8 u Prahy 

 

 

Rádi Vás uvidíme v našem showroomu od pondĕlí do čtvrtku od 8.00 - 15.00 ve Veleni, Ke mlýnu 8 u Prahy

 

 

Menu