Články

PROFESIONÁLNÍ AUTOKOSMETIKA STAR BRITE

Zastoupení anglická profesionální autokosmetika Star Brite máme ode dne podpisu výhradní distribuční smlouvy pro Slovenskou a Českou Republiku, kterou jsme podepsali po týdenní návštěvě přímo u výrobce v Londýně v roce 2012. 

 

 

Naše profesionální autokosmetika Star Brite díky propracovanému marketingu rychle získala důvěru mnoha klientů na Slovensku a od konce roku 2014 až do dnešného dne i u klientů v Čechách. Profesionální autokosmetika Star Brite je tu pro Vás – profesionály a kromně pravidelného dodávání špičkových produktů nabízíme zaškolení pracovníků přímo na provozovně u klienta. Taktéž nabízíme komplexní poradenství brandingu a marketingu pro vznikající ruční autoumývárny, které se zakládá na dlouholeté praxi a sledování součastných trendů.

 

Profesionální autokosmetika Star Brite – specializujeme se zejména na ruční automyčky. Všechny produkty Star Brite a příslušenství máme dlouhodobě vyzkoušené, jejich detailní návod k použití, videonávody, ředění i užitečné rady z praxe, jak se dá profesionání autokosmetika Star Brite využít, se nacházejí právě na tomto webu. Preferujeme navštívit našeho potenciálního klienta - Vás, přímo na Vaší provozovně a při osobním setkání Vám popíšeme a předvedeme naše produkty v praxi a ponecháme i vzorky na vyzkoušení.

 

Autokosmetika Star Brite - exteriér

 

Modernizace v automobilovém průmyslu se projevuje i ve změnách materiálů a povrchů - to si vyžaduje i modernizaci v segmente autokosmetiky. Proto profesionální autokosmetika Star Brite v Londýně každoročne organizuje workschopy s cílem rychle reagovat na nové požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Těšíme se, že i nasloucháním a sprostředkováním požadavek našich zákazníků - Vás, můžeme přispět k zdokonalování kvality a neustálou modernizaci autokosmetiky Star Brite. 

 

Autokosmetika Star Brite - interiér

 

Mnoho profesionálů nejen z automyček a detailingových center ale i ze společností s početným vozovým parkem, autosalonů, autobazarů a úklidových firem, již využilo možnosti vyzkoušení našich produktů, stali se tím našimi spokojenými klienty, které v přátelském duchu pravidelně navštěvujeme a zásobujeme. Klienti také oceňují komplexnost nabídky: profesionální autokosmetika Star Brite, příslušenství, brusné a leštící pasty a pady Scholl Concepts, nano ochrana Nano Ceramic Protect a také možnost nákupu menších balení nebo hobby autokosmetika Hand Wash 6 Easy Steps, které nabízí naše profesionální autokosmetika.

 

Oficiální stránka výrobce: www.starbrite.co.uk

 

 

 

Menu