PROFESIONÁLNÍ AUTOKOSMETIKA

Profesionální autokosmetika Star Brite

Zastoupení anglická profesionální autokosmetika Star Brite máme ode dne podpisu výhradní distribuční smlouvy pro Slovenskou a Českou Republiku, kterou jsme podepsali po týdenní návštěvě přímo u výrobce v Londýně v roce 2012. 

 

 

Naše profesionální autokosmetika Star Brite díky propracovanému marketingu rychle získala důvěru mnoha klientů na Slovensku a od konce roku 2014 až do dnešného dne i u klientů v Čechách. Profesionální autokosmetika Star Brite je tu pro Vás – profesionály a kromně pravidelného dodávání špičkových produktů nabízíme zaškolení pracovníků přímo na provozovně u klienta anebo v našem školícím centru v Líbeznicích u Prahy. Taktéž nabízíme komplexní poradenství brandingu a marketingu pro vznikající ruční autoumývárny, které se zakládá na dlouholeté praxi a sledování součastných trendů.

 

Profesionální autokosmetika Star Brite – specializujeme se zejména na ruční automyčky. Všechny produkty Star Brite a příslušenství máme dlouhodobě vyzkoušené, jejich detailní návod k použití, videonávody, ředění i užitečné rady z praxe, jak se dá profesionání autokosmetika Star Brite využít, se nacházejí právě na tomto webu. Preferujeme navštívit našeho potenciálního klienta - Vás, přímo na Vaší provozovně a při osobním setkání Vám popíšeme a předvedeme naše produkty v praxi a ponecháme i vzorky na vyzkoušení.

 

Modernizace v automobilovém průmyslu se projevuje i ve změnách materiálů a povrchů - to si vyžaduje i modernizaci v segmente autokosmetiky. Proto profesionální autokosmetika Star Brite v Londýně každoročne organizuje workschopy s cílem rychle reagovat na nové požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Těšíme se, že i nasloucháním a sprostředkováním požadavek našich zákazníků - Vás, můžeme přispět k zdokonalování kvality a neustálou modernizaci autokosmetiky Star Brite. 

 

Mnoho profesionálů nejen z automyček a detailingových center ale i ze společností s početným vozovým parkem, autosalonů, autobazarů a úklidových firem, již využilo možnosti vyzkoušení našich produktů, stali se tím našimi spokojenými klienty, které v přátelském duchu pravidelně navštěvujeme a zásobujeme. Klienti také oceňují komplexnost nabídky: profesionální autokosmetika Star Brite, příslušenství, brusné a leštící pasty a pady Scholl Concepts, nano ochrana Nano Ceramic Protect a také možnost nákupu menších balení, které nabízí naše profesionální autokosmetika.

 

 

ESHOP EXTERIER STAR BRITE:

Profesionální autokosmetika Star Brite na mytí automobilů

Profesionální autokosmetika StarBrite nabízí profesionální produkty na mytí exteriérů automobilů. Všechny produkty autokosmetika Star Brite exteriér mají aktuální bezpečnostní listy zahlášené v národním toxikologickému úřadu a jsou ke ztažení u každého produktu na tomto webu.
V kategorii exteriér Vám profesionální autokosmetika Star Brite nabízí - šampony, předčističe, čističe disků, vosky, impregnátory, odstraňovače asfaltu a různých usazenin a také ekologický připravek na mytí aut bez použití vody.

Mytí dodávek, mytí obytních vozů, kamionů a stavebních mechanizmů.

 

NEJPRODÁVANĚJŠÍ 4 PRODUKTY EXTERIÉR AUTOKOSMETIKAPROFI STAR BRITE:

SILNÝ AUTOŠAMPON 1:200 – 1:250https://www.autokosmetikaprofi.cz/p/silny-autosampon-1200-1250
NANO ŠAMPONhttps://www.autokosmetikaprofi.cz/p/nano-sampon
PŘEDČISTIČ SILNÝ, ODMUŠKOVAČ 1:10 – 1:50https://www.autokosmetikaprofi.cz/p/predcistic-silny-odmuskovac-110-150
ČISTIČ VZDUŠNÉ RZI A DISKŮ – Iron.Xhttps://www.autokosmetikaprofi.cz/p/cistic-vzdusne-rzi-a-disku-ironx

 

 

 

ESHOP INTERIÉR STAR BRITE:

Profesionální autokosmetika Star Brite na interiér automobilů

Profesionální autokosmetika StarBrite nabízí profesionální produkty na interiér automobilů. Všechny produkty autokosmetika Star Brite interiér mají aktuální bezpečnostní listy zahlášené v národním toxikologickému úřadu a jsou ke ztažení u každého produktu na tomto webu.

V kategorii interiér Vám profesionální autokosmetika Star Brite nabízí - čistič plastů, tepovač interiérů , impregnace plastů, odtraňovač žvýkaček a odtraňovač zápachů a různé nádherné vůňe do interiérů automobilů.

Čištění interérů automobilů, čištění interérů dodávek, čištění interérů obytních vozů a také čištění domácností.

 

NEJPRODÁVANĚJŠÍ 4 PRODUKTY INTERIÉR AUTOKOSMETIKAPROFI STAR BRITE:

TEPOVAČ 1:40https://www.autokosmetikaprofi.cz/p/tepovac-140
UNIVERZÁLNÍ ČISTIČ – INTERIÉR 1:5 – 1:20https://www.autokosmetikaprofi.cz/p/univerzalni-cistic-interier-15-120-1liter
MLÉKO NA PLASTY 1:1https://www.autokosmetikaprofi.cz/p/mleko-na-plasty-11
VŮNĚ – huba buba, cherry, hruškahttps://www.autokosmetikaprofi.cz/p/vune-huba-buba-cherry-hruska-kvetina

 

 

 

Oficiální stránka výrobce: www.starbrite.co.uk

 

 

 

cart