Články

EXTERIÉR - VIDEO SUPER VOSK CARNAUBA

 

Super vosk carnauba Star Brite s leštící schopností autolaku dodá vysoký lesk a ochranu na cca 3- 4 měsíce. Na vňejších plastech nezanechává žadné šmouhy. Lak na autě bude nádherně lesklý, zbavený drobných škrábanců a ošetřen před nástrahami povětrnostních vlivů jako jsou sůl, UV záření a zima.


PŘÍPRAVA POVRCHU
Před voskováním je potřeba auto umýt (neaplikujte tekutý vosk – zbytečně), vysušit a odstranit asfalt z karoserie a kol a také odstranit náletovou rez případně dekontaminovat lak použitím clay hmoty. Po těchto dekontaminačních procesech je nejlépe celý povrch ještě jednou umýt a následne odmastit použitím Scholl Concpets Inspection spray CF02 nebo IPA - isoprpylalcohol.

 

VOSKOVÁNÍ AUTA

Dbejte na to, aby auto nebylo na přímém slunečním záření. Super vosk carnauba naneste napříč celám aplikačním padem nebo aplikační houbou (tenký pásek) a krouživými pohyby vtírejte tenkou souvislou vrstvu systematicky od shora dolu, dokola celého auta. Hned po nanesení můžete super vosk carnauba stírat krouživými pohyby utěrkou z mikrovlákna. Postupujte ve stejném sledu, jako jste super vosk carnauba aplikovali. Pokud je velmi teplo a super vosk carnauba rychle zasychá, proces aplikování a stírání opakujte po jednotlivých dílcích karoserie.

 

RADY Z PRAXE
Po dokonalém vyleštění super vosku carnauba oživte vnější plastyvyleštěte okna a oživte pneumatiky. Super vosk můžete použít i na zvýraznění lesklosti pochromovaných částí.

Menu