PROFESIONÁLNÍ AUTOKOSMETIKA

AUTOKOSMETIKA – VZORKY

Máte myčku, detailingové centrum anebo plánujete otevřít? Dejte nám vědět a rádi Vám dáme zdarma vyzkoušet naše funkční profesionální anglické produkty Star Brite anebo Vás zaškolíme.

 

Když je člověk zvyklý používat jakoukoliv věc a je s ní spokojen – nemá důvod ji měnit a ani ho nenapadne vyzkoušet něco jiného. Ale pokud je možnost a prostor přece jen něco vyzkoušet, bylo by na škodu toho nevyužít! Může se najednou stát, že zkoušená věc – profesionální autokosmetika Star Brite funguje lépe nebo stejně, jen její cena anebo dostupnost je mnohem příjemnější.

 

Proto profesionální autokosmetika Star Brite nabízí možnost vyzkoušení a porovnání našich produktů. Potenciálním klientům – Vám, poskytujeme vzorky kompletního portfolia autokosmetiky zdarma. Je na Vás, které a kolik vzorků si vyberete a ponecháte na zkoušku. Každý jeden námi nabízený produkt je dlouhodobě ověřen v praxi a jejich detailní použití Vám vysvětlíme a předvedeme při osobním předání vzorků.

 

VZORKY ZDARMA POSKYTUJEME FIRMÁM, KTERÉ PROVÁDĚJÍ ČIŠTĚNÍ A DETAILING AUT

 

VZORKY ZDARMA POSKYTUJEME FIRMÁM, KTERÉ PROVÁDĚJÍ ČIŠTĚNÍ A DETAILING AUT – AUTOMYČKY, DETAILINGOVÉ CENTRA, AUTOSALONY, AUTOBAZARY, FIRMY S ROZSÁHLÝM VOZOVÝM PARKEM. O VZORKY JE MOŽNÉ POŽÁDAT TELEFONICKY NA ČÍSLE 606 707 757 NEBO EMAILEM PŘES KONTAKTNÍ FORMULÁŘ V KONTAKTU – ZÁROVEŇ PROSÍME O VAŠI WWW NEBO FCB STRÁNKU NEBO IČO. V PŘÍPADĚ ZASLÁNÍ VZORKŮ KURIÉREM UČTUJEME POŠTOVNÉ 100KČ S DPH.

 

 

Autokosmetikaprofi - vzorky zdarmaAutokosmetikaprofi - QR-kody k videám

 

Vzorek originálního koncentrátu profesionální autokosmetika má obsah 1 dcl, je v průhledné lahvičce s názvem produktu, návodem k použití a qr kódem kde je videonávod. Videaonávod obsahuje ideální ředění produktu a jeho použití v praxi.

 

Koupit zajíce v pytli a napálit se, se stalo snad každému z nás. Tímto nezávazným způsobem, vyzkoušením vzorků zdarma, Vás může o funkčnosti profesionální autokosmetika Star Brite přesvědčit v praxi. Mnoho profesionálů již využilo možnosti vyzkoušení našich produktů – stali se tím našimi spokojenými klienty, které v přátelském duchu pravidelně navštěvujeme s plně naskladněnou dodávkou anebo zasíláme zboží objednané formou eshopu. Poštovné je úplně zdarma při objednávce na eshopu nad 1500 kč s dph.

 

 

 

JAK SE ŘÍKÁ – LEPŠÍ JE JEDNOU VYZKOUŠET, NEŽ STOKRÁT SLYŠET…

cart