Články

POZOR NA DETAILY!

Nejednou se stává, že v důsledku poptávky je velmi mnoho práce a v krátkém čase je třeba uspokojit mnoho zákazníků. Na jedné straně je to výborný pocit, ale na straně druhé, jde práce ruku v ruce se stresem, způsobeným časovou tísní. Právě tehdy může dojít k zanedbání dokonalosti v některých detailech – těch si může klient po odevzdání vyčištěného auta všimnout a v tom lepším případě Vám nedostatky vytkne. Může se také ale stát, že se již nevrátí a přejde ke konkurenční firmě. Proto nikdy nezapomeňte v rychlosti zkontrolovat detaily, které mohly být vlivem stresu vynechány nebo nedotaženy na 100%.

 

 

Kontrola exteriéru


– čistota kol po celém obvodě
– souvislá impregnace pneumatik po celém obvodě
– čistota dvířek palivové nádrže
– čistota pod blatníky
– čirost oken – pohledem proti slunci nebo led baterkou
– šmouhy na karoserii - po mytí nebo voskování

 

Kontrola interiéru


– čistota prahů a rámů
– čistota posuvné mechaniky bezpečnostních pásů a sedadel
– čistota madel na stropě
– čistota prostoru kolem volantu
– čistota ruční brzdy po odbrždění
– čistota pedálů
– impregnace vůně
– vrácení osobních věcí
– zanechání firemní vizitky s kontaktem

 

V případě tepování dbejte na dokonalé vysušení tepovaného čalounění. V opačném případě může dojít k nedostatečnému odvětrání vlhkosti a tím ke vzniku nepříjemného zápachu.

 

Když si osvojíte tuto rychlou kontrolu, která netrvá ani 1 minutu, budete si jisti dokonalým výsledkem Vaší práce. Váš zákazník dostane vždy nádherně čisté auto, bude spokojený a s radostí se k Vám bude vracet. Doporučí Vás svým příbuzným a kamarádům.

 

autor – Martin Jaša

Menu