Články

AUTOKOSMETIKA PROFI VZORKY

Dobrý den,

 

 náš týmový kolega nám dal vědět, že navštívil i vás a ponechal vám vzorky našich profesionálních produktů s domluvou příští návštěvy.

 

 Vyzkoušením produktů zdarma se můžete o jejich funkčnosti přesvědčit v praxi a porovnat je kvalitou, cenou i dostupností s vámi používanými produkty.

 

 Náš tým je parta férových kluků, kteří jsou nadšenci čistých aut a všichni máme v tomto oboru zkušenosti ze své letité praxe. Kvalita a příznivá cena produktů, odbornost a pravidelný rozvoz na našich pojízdných prodejnách jsou benefit, díky kterému dodáváme naše zboží a služby od roku 2014 více a více spokojeným klientům " mnozí z nich jsou už naši kamarádi "

Z 90% navštěvujeme klienty ve dvou-týdenních intervalech a některé i častěji. Výhodou pravidelného dodávání je, že se můžete zásobovat pravidelně dle reálné spotřeby a dle vašich objednávek na příští dva týdny a nemusíte tak skladem držet zbytečně velké zásoby. V případě nutnosti – mimo termín naší navštěvy, vám můžeme zboží operativně odeslat přímo z našeho skladu.

 

Budeme moc rádi když se naše produkty osvědčí i vám – tešíme sa na další domluvené setkání.

 

NAŠE WEBY:

www.autokosmetikaprofi.cz

www.nanoceramicprotect.cz

www.handwash.cz

 


Martin  JAŠA 
00420 606 707 757

www.autokosmetikaprofi.cz

autokosmetika s.r.o.
V Jamkách 326
250 63 Čakovičky
Česká Republika

 

IČ: 045 64 634
DIČ: CZ04564634

Menu