Články

outro-new

 

Stáhněte si zde české bezpečnostní listy produktů, vytiskněte si je a umístěte na viditelné místo na provozovně. 

  

Star brite - kompletní čištění VIDEONÁVOD:

 

 

Profesionální autokosmetika Star Brite

– pochází z Anglie a zahrnuje špičkové produkty kompletní péče o čistotu automobilů. Díky vynikajícím schopnostem produktů Star Brite, o kterých se může potenciální klient dopředu přesvědčit vyzkoušením vzorků, pravidelným rozvozům a příjemné ceně - zaznamenává profesionální autokosmetika Star Brite na Slovensku od roku 2012 překvapivou poptávku.

 

 

 

Profesionálni autokosmetika SCHOLL Concepts

 

Profesionálni autokosmetika Scholl Concepts

 

Profesionálni autokosmetika SCHOLL Concepts

Již několik let pro Vás dodáváme i prémiový leštící systém SCHOLL Concepts - Německé brusné a leštící pasty a kvalitní pady různých velikostí a funkčností. Díky Vašim odběrům jse profesionální autokosmetika stala plnohodnotným obchodním partnerem SCHOLL Concepts Distributor a od konce roku 2017 jsme výhradní dovozce pro Českou republiku v segmentu ručních myček a detailingových center.

 

 

 

Nano autokosmetika Nano Ceramic Protect VIDEOUKÁZKA:

 

Nano Ceramic Protect - nano autokosmetika VIDEOUKÁZKA:

 

Profesionální nano autokosmetika Nano Ceramic Protect

Nano Ceramic Protect jsou produkty založeny na vysokých globálních standardech nanotechnologií, které mají 3D molekulární strukturu . Výrobky Nano Ceramic Protect jsou nejúčinnější ochrana laků, oken, kůže, textilu, disků a plastů, která si zachovává své vlastnosti i v extrémních klimatických podmínkách.

 

 


V případě jakýchkoliv dotazů, poradenství, školení a spolupráce mě neváhejte kontaktovat - jednatel, autor článků, účinkující z videa a nadšenec čistých aut Martin Jaša.


pro klienty ze slovenska - profiautokozmetika.sk

Menu