PROFESIONÁLNÍ AUTOKOSMETIKA

Profesionálni autokosmetika Scholl Concepts

Již několik let pro Vás dodáváme i prémiový leštící systém SCHOLL Concepts - Německé brusné a leštící pasty a kvalitní pady různých velikostí a funkčností. Díky Vašim odběrům jse profesionální autokosmetika stala plnohodnotným obchodním partnerem SCHOLL Concepts Distributor a od konce roku 2017 jsme výhradní dovozce pro Českou republiku v segmentu ručních myček a detailingových center.

 

Profesionálni autokosmetika Scholl Concepts

 

Společnost SCHOLL Concepts GmbH se sídlem v Remsecku v Německu po dobu více než 50 let uspokojuje požadavky automobilového průmyslu, a to poskytováním prémiových, inovativních komplexních systémů péče o povrchy automobilů. Firemní propracovaná kultura SCHOLL Concepts GmbH se zaměřuje na poskytování prémiových produktů a služeb - vysoce kvalitní, inovativní a jedinečné produkty a nápady se mohou vyvíjet pouze tehdy, když je tato filozofie nedílnou součástí moderní firemní kultury a všechny procesy, zařízení a vybavení jsou přizpůsobeny tak, aby splňovaly nejvyšší požadavky klientů - Vás. 

 

Zákazníci SCHOLL Concepts jsou po celém světě - komerční lakovny, ruční automyčky, detailingové studia, nadšenci automobilů, známí výrobci v automobilovém průmyslu, stejně jako stavitelé jachet a majitelé luxusních lodí v námořním sektoru. Aby si zákazník mohl vybrat tu nejlepší kombinaci pasty a padu - v jednoduchém katalogu jsou přehledné kombinace dané pasty SCHOLL Concepts a padu SCHOLL Concepts, protože každá kombinace pasty a padu má svůj význam, který je podložený dlouhodobým testem a vývojem. Stroje používané ve výrobních systémech jsou stejně jedinečné - na celém světě pravděpodobně neexistuje žádný jiný výrobce, který by disponoval výrobní jednotkou schopnou vyrábět tak širokou škálu vysoce kvalitních výrobků.  Výroba past začíná od zadání vzorce do plneautomatizovaného systému až po finální produkt. Stroje na výrobu padů jsou dotaženy k dokonalosti a proto umožňují masivní produkci a můžou si dovolit produkci padů i jiných známých značek na celosvětovém trhu.

 

V roce 2013 byla založena SCHOLL Concepts Academy - pravidelné vzdělávací programy a workshopy pro oficiální smluvné prodejce. Zkušení odborníci a aplikační inženýři mají bohaté zkušenosti v oblasti péče o povrchy automobilů a všechny novinky i připravované novinky jsou společně diskutované a konfrontované do nejpodrobnějších detailů. Během několika let získala většina dealerů SCHOLL Concepts neocenitelnou odbornost v oblasti péče o povrchy automobilů. Cílem těchto setkání - tréninků je zajistit, aby byla praxe prováděna na profesionální úrovni po celém světě stejně. Na konci tréninkového programu se účastníkům - dealerům uděluje certifikát, který můžeme pak udělit i našim zákazníkům.

 

Staňte se i Vy součástí dokonale propracovaného systému SCHOLL Concepts - rádi Vás navštívíme a předvedeme kvalitu, která Vás přesvědcí.

 

 

ESHOP PASTY SCHOLL Concepts:

Profesionální autokosmetika SCHOLL Concepts pasty

Profesionální autokosmetika SCHOLL Concepts Vám nabízí perfektní německé pasty SCHOLL Concepts a prémiové leštící pady SCHOLL Concepts na broušení, leštění a také oblíbenou jednokrokovou pastu.

V kategorii leštící pasty Vám profesionální autokosmetika SCHOLL Concepts nabízí - matovací pasta, brusné pasty, jednokrokovou pastu, finální pastu a pasta s voskem.

Profesionální pasty SCHOLL Concepts na renovaci laků a leštění laků.

 

NEJPRODÁVANĚJŠÍ 4 PRODUKTY LEŠTÍCÍ PASTY SCHOLL CONCEPTS:

BRUSNÁ PASTA – S3 GOLD XXL 250g / 1kghttps://www.autokosmetikaprofi.cz/p/brusna-pasta-s3-gold-xxl-250-g-1-kg
LEŠTÍCÍ PASTA SCHOLL S30 PLUS 250g / 1kghttps://www.autokosmetikaprofi.cz/p/lestici-pasta-scholl-s30-plus-250-g-1-kg
JEDNOKROKOVÁ PASTA SCHOLL S20 BLACK 1 kghttps://www.autokosmetikaprofi.cz/p/jednokrokova-pasta-scholl-s20-black-1-kg
EXTRÉMNĚ BRUSNÁ PASTA SCHOLL S2 ORANGE 1kghttps://www.autokosmetikaprofi.cz/p/extremne-brusna-pasta-scholl-s2-orange-1-kg

 

 

ESHOP PADY SCHOLL Concepts:
Profesionální autokosmetika SCHOLL Concepts pady


Profesionální autokosmetika pady SCHOLL Concepts v Vám nabízí perfektní německé pady SCHOLL Concepts. Pady sCHOLL Concepts se vyznačují svou jedinečnou funkčností a dlouhou výdrží. Autokosmetikaprofi má kompletní portfolio pěnových padů Pad SCHOLL Concepts a prémiových kalibrovaných Spider Pad SCHOLL Concepts, které uspokojí i ty nejnáročnejší.

V kategorii kotouče Vám profesionální autokosmetika SCHOLL Concepts nabízí - brusný pad, beran pad, střední pad a leštící pad.

Prémiové pady SCHOLL Concepts na matování, broušení a leštění laků

 

NEJPRODÁVANĚJŠÍ 4 PRODUKTY PADY SCHOLL CONCEPTS:

STŘEDNÍ SCHOLL PAD PURPLE S / M / Lhttps://www.autokosmetikaprofi.cz/p/stredni-scholl-pad-purple
JEMNÝ SCHOLL PAD ORANGE S / M / L      https://www.autokosmetikaprofi.cz/p/jemny-scholl-pad-orange
SANDWICH SPIDER PAD BLACK/WHITE S / M / Lhttps://www.autokosmetikaprofi.cz/p/sandwich-spider-pad-black-/-white
BERAN SCHOLL PREMIUM SOFT S / M / Lhttps://www.autokosmetikaprofi.cz/p/beran-scholl-premium-soft

 

 

Oficiální stránky výrobce: www.schollconcepts.com

 

 

cart