Články

outro

 

Jsme profesionálové z praxe a proto dodáváme pouze funkční ověřené produkty a příslušenství. Navštěvujeme Vás v dohodnutém intervalu na provozovnách s našimi pojízdnými prodejnami. Můžeme Vám poradit v oblasti vedení myčky a certifikovaně zaškolit na kompletní mytí, čištění a impregnaci produkty Star Brite, leštění produkty SCHOLL Concepts a také na aplikaci povlaků Nano Ceramic Protect Hard 9H.

 

Stáhněte si zde české bezpečnostní listy produktů a umístěte je na viditelné místo na provozovně.   

 

Star brite - kompletní čištění VIDEONÁVOD:

 

 

Profesionální autokosmetika Star Brite

Pochází z Anglie a zahrnuje špičkové produkty kompletní péče o čistotu automobilů. Díky vynikajícím schopnostem produktů Star Brite, o kterých se může potenciální klient dopředu přesvědčit vyzkoušením vzorků, pravidelným rozvozům a příjemné ceně - zaznamenává profesionální autokosmetika Star Brite na Slovensku od roku 2012 překvapivou poptávku.

 

Naše profesionální autokosmetika získává důvěru klientů nejen na Slovensku, ale od konce roku 2014 i v Čechách, kde má společnost autokosmetika s.r.o. výhradní zastoupení. Profesionální autokosmetika Star Brite je tu pro Vás – profesionály a kromně dodávání špičkových produktů nabízíme zaškolení pracovníků přímo na provozovně u klienta a taktéž komplexní poradenství brandingu a marketingu pro vznikající ruční autoumývárny.

 

Profesionální autokosmetika Star Brite – specializujeme se zejména na ruční automyčky. Všechny produkty Star Brite a příslušenství máme dlouhodobě vyzkoušené, jejich detailní návod k použití, videonávody, ředění i užitečné rady z praxe, jak se dá profesionání autokosmetika Star Brite využít, se nacházejí právě na tomto webu. Preferujeme navštívit našeho potenciálního klienta - Vás, přímo na Vaší provozovně a při osobním setkání Vám popíšeme a předvedeme naše produkty v praxi a ponecháme i vzorky na vyzkoušení.

 

Mnoho profesionálů nejen z automyček, ale i z úklidových firem, již využilo možnosti vyzkoušení našich produktů, stali se tím našimi spokojenými klienty, které v přátelském duchu pravidelně navštěvujeme a zásobujeme. Mezi naše zákazníky patří rovněž i autosalony, autobazary, firmy s rozsáhlým vozovým parkem, které provádí běžné čištění vozidel ve vlastní režii. Klienti také oceňují komplexnost nabídky autochemie, příslušenství a také možnost nákupu menších balení, které nabízí naše profi autokosmetika Star Brite.

 

 

Nano Ceramic Protect - nano autokosmetika VIDEOUKÁZKA:

 

 

Profesionální nano autokosmetika Nano Ceramic Protect

 

Nano Ceramic Protect jsou produkty založeny na vysokých globálních standardech nanotechnologií, které mají 3D molekulární strukturu . Výrobky Nano Ceramic Protect jsou nejúčinnější ochrana laků, oken, kůže, textilu, disků a plastů, která si zachovává své vlastnosti i v extrémních klimatických podmínkách.

 

Co je to Nano Ceramic Protect?

Řada Nano Keramické Ochrany je široká škála přípravků určených na ochranu automobilů. Nano Ceramic Protect je revoluční povrchová nano ochrana povrchů laků, oken, kůže, textilu, disků a plastů. Struktura produktů je založena na vysokých standardech nanotechnologie - nanopovlak s molekulární keramickou 3D strukturou je v současné době nejkvalitnější produkt o tvrdosti 9H na trhu což potvrzuje i atest ilac – MRA. Spojením molekul na aplikovaném povrchu Nano Ceramic Protect krystalizuje a vytváří odolnou a trvanlivou nano ochrannou vrstvu. Vysoce kvalitní výrobky jsou zaměřeny na dlouhodobou ochranu a zachování atraktivního vzhledu vozidla.

 

Proč je Nano Ceramic Protect nejlepší?

 

Nano Ceramic Protect je nejpokročilejší z keramických systémů nano ochrany aut k dispozici na trhu . Vyznačuje se vysokou životností a výraznou eliminací vůči poškrábání, chemikáliím a vlivu vnějších podmínek. Nejvyšší kvalita, nejmodernější nanotechnologie, rozumná cena, výkon, snadná dostupnost, rychlost a snadnost použití - pro tyto výhody si systém Nano Ceramic Protect rychle získává popularitu a důvěřu u největších auto detailingových center po celém světě. Nano Ceramic Protect je aplikován ve více než 60 zemích od Skandinávie až po Saudskou Arábii a toto číslo neustále dynamicky roste.

 

Nano Ceramic Protect Hard 9H:

Nano Ceramic Protect Hard 9H je nepochybně bestseller ze všech našich Nano Ceramic Protect produktů. Je certifikován mezinárodní zárukou nezávislé certifikace tvrdosti 9H ilac – MRA, což dokazuje vysokou pevnost a odolnost povlaků. Tento produkt je dostupný pouze u aplikačních certifikovaných partnerů. Nano Ceramic Protect Hard 9H je určen pro dlouhodobou keramickou ochranu laků a disků - jeho funkčnost a trvácnost je zaručena na základě písemného potvrzení " servisní knižka", která je po aplikaci odevzdaná majiteli auta. Ochrana povrchů je deklarována na 3 až 5 roků - v závilosti od počtu vrstev.


V případě jakýchkoliv dotazů, poradenství, školení a spolupráce mě neváhejte kontaktovat - jednatel, autor článků, účinkující z videa a nadšenec čistých aut Martin Jaša.


pro klienty ze slovenska - profiautokozmetika.sk

Menu