PROFESIONÁLNÍ AUTOKOSMETIKA

HOBBY extra care

3 položek

Doplňkové produkty systému autokosmetika HAND WASH EXTRA CARE na čištění kůže, impregnaci kůže, dokonalé bezpečné čištění disků a dekontaminaci karoserie od náletové rzi.Doplňkové produkty systému autokosmetika HAND WASH EXTRA CARE  na čištění kůže, impregnaci kůže, dokonalé bezpečné čištění disků a dekontaminaci karoserie od náletové rzi.

 

V této kategorii Vám nabízíme – účinný pH neutrální čistič kůže se zjemňovečem, krém na  impregnaci  kůži a ph neutrální  čistič disků a odstraňovač náletové rzi. Tyto produkty Vám bravurně pomůžou bezpečne a dokonale vyčistit a naimpregnovat kůži, perfektně vyčistit disky a dekontaminovat karoserii od usazené rzi.

 

Doplňkové produkty  systému autokosmetika HAND WASH EXTRA CARE jsou na etiketách nápadně označeny velkým začátečným písmenem a jsou odlišeny i barevností, která je nakombinovaná s barevou správného příslušenství k produktu. Etikety produktů obsahují návod k použití a QR kód s rychlím nasměrováním na eshop, kde si je můžete dokoupit.

Produkty

 • leather protect 600x500

  IMPREGNACE KŮŽE

  Směs vosků a olejů na ošetření a vyživení kůže – zlepšuje její vzhled, povrch zůstává vláčný, přirozeňe matný a neklouzavý.

  219,00 Kč s DPH
 • leather cleaner

  ČIŠTĚNÍ A ZJEMNĚNÍ KŮŽE

  Jemný, ph neutrální, bezpečný a zároveň efektivní pH neutrální čistič na kůži a čistič na kožené čalounění s matným a vláčným efektem!

  219,00 Kč s DPH
 • iron removal 600x500

  ODSTRANĚNÍ USAZENÉ RZI

  množství: 500ml Nejůčinnější pH neutrální odstraňovač vzdušné rzi a čistič extrémně znečištěných disků. Bezpečná, rychlá a účinná dekontaminace laku od

  249,01 Kč s DPH
cart